خرید تجهیزات الکترونیک

از پاسخ شما بی نهایت سپاسگزارم هستم

خیالتون راحت پروگرامر stlink و jlink قبلاً خریداری شده و آماده می‌باشد

تشکر بینهایت از شما :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

سلام مهندس جان
در مورد این پروگرامر ایرانیک از سایت eca که باهم صحبت کردیم با تحقیقات بنده فهمیدم که میتوان با همان codevision بصورت غیر مستقیم ارتباط گرفت و به صورتی که در نرم افزار codevision ابتدا فایل هگز خروجی گرفته می‌شود و سپس با نرم افزار progisp فایل هگز خروجی گرفته شده انتخاب و دانلود میشود و همچنین خروجی ISP هم انگار دارد که مختص میکرو های smd می‌باشد که روی برد میتوان پروگرام کرد
حالا یا این حال گزینه خوبی برای خرید هست ؟؟

این هم لینک محصول

https://eshop.eca.ir/ساخت-ایران/15767-پروگرامر-میکروکنترلرهای-avr-ایرانیک.html

AVR_PROGRAMMER_USER_GUIDE.pdf (1.9 مگابایت)

و این هم منوال محصول هست
لطفا اگر امکان داره یه وقت کوتاه بزارید و برسی کنید
من منوال براتون ارسال کردم و تحقیقات هم بهتون گفتم
لطفا یه برسی کنید و جواب نهایی تون رو بهم بگید
تشکر از شما مهندس عزیز…

سلام دوست عزیز، ما در طول آموزش هزاران بار میکرو رو پروگرم میکنیم و زمان پروگرم خیلی مهم هست. شما وقتی در حال برنامه نویسی هستید، برنامه رو بارها تغییر میدید و دوست دارید جواب برنامه رو به سرعت ببینید.
برای همین هست که پروگرمر شما اگر مستقیم به codevision وصل بشه، بدون اینکه از محیط برنامه خارج بشید، میتونید پروگرم رو انجام بدید.
اگر برای هربار پروگرم مجبور بشید فایل hex خروجی بگیرید و ببرید داخل یک نرم افزار دیگه و اونجا پروگرم کنید، به نظر من گزینه جالبی نیست مخصوصا در پروسه آموزش که شما باید بارها کدتون رو تغییر بدید.
اگر نوع این پروگرمر usbasp باشه همونطور که داخل توضیحاتش گفته، باید داخل کدویژن بدون مشکل کار کنه.

پروگرمر ایرانیک خوبه بگیر.منم همین رو گرفتم .همون حالتی که مهندس فرمودن اتفاق میفته تقریبا.کار باهاش سریع و راحته

آها بسیار عالی پس اوکی هست
تشکر از شما آقا وحید عزیز ممنون از شما
بزرگواری کردید

1 پسندیده

مهندس جان مهراد عزیز از پاسخ گویی واقعا عالی شما بی نهایت سپاسگزارم

فداتون