سرفصل های بسته درایو

با درود و سپاس از گروه نماتک
آیا در بسته درایو موارد زیر وجود دارد؟
1- فیلترهای هارمونیک، sin filter ، du/dt ، مقاومت ترمز
2- نحوه انتخاب درایو و پارامترهای مهم در انتخاب آن
3- نحوه انتخاب فیلترها و پارامترهای مهم در انتخاب آنها مانند طول کابل موتور
4- آیا با محتوای این بسته قادر خواهم بود درایوهای ABB را راه اندازی کنم؟
5- آیا درایوهای ABB به این بسته اضافه خواهندشد؟ اگر جواب مثبت است چه زمانی؟

ممنون

با سلام من درباره طراحی درایو سوال دارم آیا امکان طرحش هست؟
سوال اینه که در یک درایو موتور القایی سه فاز که با روش ولت بر هرتز به صورت حلقه باز کنترل میشود؛ راهی برای تشخیص اینکه در هر لحظه موتور در حالت ژنراتوری کار میکند یا موتوری وجود دارد!؟ ممنون

سلام مهندس
میتونید فایل ریز سرفصل ها رو از داخل صفحه اموزش درایو در داخل سایت دانلود بفرمایید

سلام
لطفا سوالتون رو در یک سرفصل جداگانه مطرح کنید که مهندس مشاهده کنن و راهنمایی تون کنن

سلام
مهندس فروم محیطی برای مطرح کردن سوالات تخصصی هست و بنده هم کامنت های تخصصی رو به فروم ارجاع میدم قطعا و نه سوالاتی درباره محتویات بسته رو.
مطالب آموزش داده شده در بسته عینا همون موارد داخل سرفصل ها هستند و طبیعتا ما بخاطر تعدد اموزش ها ممکنه مطلبی رو فراموش کنیم و در یاد نداشته باشیم که در چه حدی داخل بسته هست یا نه به همین دلیل هست از دوستان درخواست میکنیم که خودشون درخواست سرفصل ها رو مطالعه کنن و با اطمینان خاطر اموزش رو تهیه کنن و اگر مطلبی داخل اون ریز سرفصل ها نیست یعنی بنا به تشخیص مدرس داخل این آموزش قرار داده نشده.
در رابطه با راه اندازی درایو ABB هم همونطور که مشاهده کردید داخل بسته نیست و ممکنه در صورتی که مدرس تصمیم بگیرن به این پیکج اضافه بشه.
ما تمام پیشنهادات رو به ایشون منتقل می کنیم و اطلاع میدیم که کدوم اموزش ها مخاطب های زیادی دارند.
اما زمان ارائه شدنش واقعا به عوامل بسیار زیادی مرتبط هست و از قبل قابل پیش بینی نیست.
اما در بخشی از اموزش درایو همونطور که قطعا ملاحظه فرمودید یک فصل به صورت کامل به معرفی و آموزش مفاهیم و پارامترهای مشترک تمام درایوها پرداخته شده و طبیعتا شما با یادگیری این مطالب و بخشی که شیوه خوندن دیتاشیت سایر درایو ها رو معرفی میکنه، قادر خواهید بود تا یک درایو با برند جدیدی مثل ABB، زیمنس و یا هر برند دیگه ای رو راه اندازی کنید.
اما خب قطعا این موضوع تلاش و تمرین کافی در حین دیدن اموزش ها رو می طلبه.
اگر باز هم سوالاتی از این قبیل داشتید در داخل سایت میتونید کامنت بذارید تا من زودتر بررسی کنم و پاسخ بدم و تاخیر توی رسیدن شما به پاسخ نباشه.

موفق باشید.

سلام
دیدم که یکی از دوستان توی کامنتهای سایت مشابه این سوالات را پرسیده بود و شما از ایشون خواسته بودید که در فروم تخصصی بپرسند و حالا بنده را به سایت ارجاع میدید. من هم ریز سرفصلها را مطالعه کردم و هم ویدئو معرفی بسته را دیدم. حداقل در مورد فیلترها چیزی ندیدم. اگه ممکنه از مدرسین گرامی خواهش کنید که این سوالات را اینجا پاسخ بدن. بنده علاقه مند به تهیه این بسته هستم.