مدل بارگیری از دیزل ژنراتور

دستگاه دیزل ژنراتور کامینز در دو مدل تولید می شود که هرکدام ویژگی های خاصی دارند:

دستگاه دیزل ژنراتور کامینز بدون کانوپی
این نوع از دستگاه های دیزل ژنراتور کامینز، بدون پوشش یا بدون کانوپی هستند و دارای تابلوی کنترل دستی و اتوماتیک می باشند. همچنین این محصول دارای تانک سوخت با ظرفیت بسیار بالا، کلید اتوماتیک و منبع اگزوز صنعتی است که هزینه های نصب را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است.

دستگاه [**دیزل ژنراتور کامینز**](https://www.zarabco.com/productgroup/products/%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-CUMMINS/164/1/view) کانوپی دار
دستگاه دیزل ژنراتور کامینز کانوپی دار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و کاملا به صورت بی صدا طراحی شده که این ویژگی سبب افزایش متقاضیان محصول شده است. به علاوه این محصول از استانداردهای لازم برخوردار بوده، انعطاف پذیری بالایی حین کار دارد و قابل رقابت با نوع بدون کانوپی است.

در مد بارگیری اضطراری تا 100 درصد با توان حداکثر 25 ساعت در سال
در مد بارگیری پرایم تا 80 درصد با زمان حداکثر 200 ساعت

به طور کلی ژنراتور برق وسیله ای هستش که انرژی مکانیکی از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنه. این موضوع مهم است که بدونیم ، ژنراتور انرژی الکتریکی را ایجاد نمی کنه، بلکه بوسیله نیروی مکانیکی که به آن اعمال میشه، بار های الکتریکی موجود در سیم پیچ آن را به حرکت در آورده و به اصطلاح برق تولید می کنه.
در سایت ها مطالب خوبی درباره دیزل ژنراتور وجود دارد ولی کامل و جامع نیستش اگه اطلاعات کامل دارید درباره دیزل ژنراتور بهم کمک کنید .

از هر دو
د رحالت عادی از برق AC شهر باتریها شارژ میشوند
و در زمان قطع برق شهر از باتری خودش

دیزل ژنراتور(همچنین به عنوان دیزل ژنیت شناخته می شود) ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب دینام) که برای تولید انرژی الکتریکی است. این مورد خاص موتور مولد است. موتور احتراق فشرده سازی دیزل معمولا برای کار با سوخت دیزل طراحی می شود، اما بعضی از انواع آن برای سایر سوخت های مایع یا گاز طبیعی سازگار است.
https://www.zarabco.com/productgroup/%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1/160/1/view/

با سلام
در جدول “مدلهای بارگیری از دیزل ژنراتور” آیا می توان اینگونه بیان کرد که در حالت اضطراری تا 100 درصد توان نامی بهره برداری و در حالت ثابت دائم کار تا 80 درصد توان نامی بهره برداری دیزل ژنراتور می توان بار گرفت یا همینگونه که در جدول درج شده کاملا درست است؟

الان این فرمایشات شما خبری بودند یا سوالی ؟
من چه کمکی می تونم به شما داشته باشم ؟

سلام خدمت مهندس ساسانفر عزیز
بخش کنترلی دیزل ژنراتور برق DC را از کجا تامین می کند؟ آیا از باتری تامین می کند؟ یعنی وقتی برق AC تولید شد این برق باتری را شارژ می کند