سرعت و دقت در حل تست های نظام مهندسی

با عرض سلام و احترام خدمت استاد ابراهیمی عزیز @p_ebrahimi
در ابتدا جا داره از زحمات بی شائبه حضرتعالی در بسته آمادگی نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی تشکر کنم. تسلط و ریز بینی شما واقعا قابل ستایش هست.

  1. لطفا بفرمایید برای آمادگی در آزمون نظام مهندسی چه روند و ترتیبی را پیشنهاد میفرمایید. آیا ترتیب (تماشای فیلم، مطالعه و هایلایت متن کتاب، حل تست های کتاب معماری حضرتعالی و بعد (بعد از 10 تا 15 روز) جلد دوم تاسیسات مکانیکی تالیف خودشما) مناسب هست؟

  2. مشکل اساسی من مدت زمان طولانی حل تست های معماری بلافاصله بعد از مطالعه متن کتاب مباحث هست. به نظر چه راهکاری برای افزایش سرعت وجود دارد؟

پیشاپیش از بذل توجه و پاسخگویی شما سپاسگزارم

در خصوص سوال دوم شما باید بگویم که بهتر است از کتاب جلد سوم آزمون نظام مهندسی به این شیوه استفاده کنید.
ابتدا مطلب رو با استفاده از بسته موجود و فیلم ها ببینید و مطالعه داشته باشید و بعد به سراغ کتاب جلد سوم بروید از هر مطلبی تعداد از تست وجود دارد که شما باید سعی به حل دقیق آنها داشته باشید. در تست های اول حتما حل تحلیلی و دقیق و مشابه یک سوال تشریحی باید عمل کنید که اگر مشکلی داشتید بتونید آنرا مرتفع کنید و در ادامه سعی داشته باشید بدون اتکا به پاسخنامه و درسنامه فقط خودتون سوالات رو ب جواب برسونید

با سلام خدمت شما
در جمع آوری بسته آزمون نظام مهندسی مکانیک گروه نماتک سهم بسیار قابل توجهی داشت. ابتدا شما میبایست موارد موجود در فیلم و کتب مقررات ملی ساختمان را مسلط شوید و بعد با حل تست های کتاب جلد سوم آزمون نظام مهندسی (تست های موضوعی) و کتاب تست های معماری به تثبیت مطالبی که مطالعه داشتید بپردازید.
پس از آن بعد از جمع بندی و خلاصه نویسی مطالب و اتمام مطالعه در فاصله بیست روز مانده به آزمون نظام مهندسی می توانید هر روز مشابه شرایط آزمون یک دوره از تست های آزمون نظام مهندسی که در کتاب جلد دوم آزمون نظام مهندسی وجود داره و به جواب برسونید. تایم بگیرید و عصر همان روز آزمون مورد نظر رو برای خودتون تحلیل کنید و اگر سوالی رو اشتباه به جواب رسوندید حتما در صدد رفع اشتباه خود بر بیایید.