سوال در رابطه با جامعیت بسته های ابزاردقیق و اتوماسیون

با درود بسته های جامع و کاربردی ابزاردقیق پاسخگویی کار هستند و نیازی به اموزش دیگری در خصوص ابزاردقیق نیست در خصوص بحث سیستم کنترل توصیه می کنم بسته مهندس برنده فرد رو تهیه کنین دید بسیار بالایی در خصوص لاجیک ها و طراحی تابلوی کنترل خواهید گرفت

1 پسندیده

سلام و عرض ادب
در ابتدا از آموزش بسته جامع ابزار دقیق که بسیار عالی دقیق وبرای بنده مفید بود سپاس گذارم.
سوال بنده در ارتباط با مباحث فنی بسته نیست ولی یقینا جناب لطفی دانش و تجربه راهنمایی کردن بنده را دارند.

سوال۱:
برای کار در یک پالایشگاه یا پتروشیمی که راه انداری شده و نوع کار و بخش های مهندسی به شکل ارتباطی مطرح شده در بسته نیست و احتمالا به نفرات تعمیر و نگه داری ابزار دقیق یا نفرات حاضر در اتاق کنترل نیاز دارن چه آموزش و دانشی لازم هست آیا دو بسته آموزش اتوماسیون صنعتی و زینمس نماتک کفایت میکنه یا نیاز به آموزش دیگه ای هست.

سوال۲:
در مبحث سیستم کنترل چه آموزش و راهکاری را پیشنهاد میکنید تا یک نفر در همون شرکت مهندسی مشاور توانایی طراحی سیستم کنترل - sat-fat- یا راه اندازی سیستم کنترل در حین مراحل پیش راه انداری و راه اندازی پروژه بر بیاد.
آیا آموزش های دو بسته اتوماسیون صنعتی و زیمنس تماتک در این زمینه مناسب و کاربردی هست یا نیاز دیگه ای هست.

بنده در نمونه شرکت مشاور مهندسی که در بسته در قسمت تهیه مدارک مهندسی توضیح داده شده فعالیت کردم و ناظر ساخت و اجرا هم بودم ولی زمانی که ساخت پلنت نهایی شد و بسترهای فیزیکی برای حضور وندور سیستم کنترل مهبا شد دیگه تجربه و دانش لازم فرآیند کار را از باب تست-پیش راه اندازی و راه اندازی سیستم کنترل نداشتم.
ازاین رو این سوالات و نیاز ها برای من مطرح شده و ممنون میشم از باب نوع آموزش که نیاز هست بنده را راهنمایی بفرمایید.
با تشکر