بازار کار رشته الکترونیک

سلام وقتتون بخیر
جناب مهندس معین من کارشناسی رباتیک خوندم و ارشد هم الکترونیک دارم میخونم البته ترم آخر هستم
من میخوام که درون دو رشته پیشرفت کنم
متاسفانه دانشگاه چیزهای کاربردی آموزش نمیدهند
من بسته الکترونیک دیجیتال رو تهیه کردم
میخوام که کارهای رباتیکی هم انجام بدم که درآمدزا باشه اما نمیدونم باید چکارهایی انجام بدم
من در شهری زندگی میکنم که شهر کوچیکی هست و شرکت های الکترونیک و رباتیک وجود نداره
میشه لطفا یه راهنمایی کنید که بتونم درآمد زایب کنم و اینکه اون چیزهایی را که باید و مربوط به این دو رشته میشه رو یاد بگیرم
ممنون

سلام دوست عزیز، کلا برای درآمد زایی شما یا باید در یک شرکت مرتبط مشغول به کار بشید و یا پروژه ای کار کنید و یا خودتون یک محصول بسازید و شروع به فروشش کنید.
بعد از همه گیری کرونا، خیلی از شرکت ها نیروهای دورکار دارن و این فرصت رو برای کار کردن شما در شرکت هایی که مثلا در تهران هستن راحت تر میکنه. به نظرم اگر در سرفصل ها به تسلط رسیدید، میتونید رزومه بفرستید و مصاحبه کنید ومطمئن باشید اگر شما رو واقعا بخوان، پلن دورکاری بهتون میدن.
برای شروع اولیه هم میتونید پروژه های دانشجویی انجام بدید. من خیلی از دوستانی که تازه شروع کردن رو میشناسم که پروژه های دانشگاهی انجام میدن برای دانشجو ها و برد طراحی میکنن برای پروژه های پایانی درس های مرتبط با مهندسی برق و یا پایان نامه ها.

1 پسندیده