کالیبراسیون تجهیزات فشار

نقاط دیگر مثل ۲۵،۵۰،۷۵ درصد رو هم میتونین چک کنین با همون روش اگه اختلاف کمی داشت با پیچ zero و‌span روی برد میشه تنظیم کرد ( در بسته جامع توضیح دادم) در غیر این صورت با انتخاب خروجی linear خطی سازی بین صفر تا span انجام خواهد شد. لطفا نحوه محاسبات zero shift و span error رو مشاهده فرمایید. متوجه خواهید شد میزان شیفت از نقطه صفر رو میتوان trim کرد

با سلام … در بخش کالیبراسیون تجهیزات فشار فقط LRV و URV تنظیم شد اما سایر نقاط تنظیم نشد … سوال من اینه از کجا بفهمیم که سنسور تو بقیه نقاط درست کار میکنه و اگر تو فشار های دیگه کار نکرد یا جریان خروجی متناسب با سایر نقاط فشار نبود، چجوری میتوان فشار و جریان خروجی ترانسمیتر را کالیبره کرد؟ از کدام منوهای هارت؟
ممنون

خیلی ممنون از پاسخ شما … اما جسارتامن جوابم نگرفتم … به طور مثال اگه رنج من 0-10 بار باشه و من بخوام در ۶ بار چک کنم روشی که در پایین ذکر میکنم درست هست؟
۱- فشار مرجع ۶ بار را به ترانسمیتر اتصال میدهیم
۲- به فرض ترانسمیر فشار ۵.۵ بار را میخونه
۳ - وارد گزینه Sensor trim میشیم
۴- میزان ۶ بار را وارد میکنیم ( یا تایید میکنیم … که من نمیدونم چجوری هستش)
ممنون

تریم کردن رو فقط برای نقاط zero و span انجام میدهیم
ابتدا باید جداول کالیبراسیون رو طراحی کنین و بعد مقدار خطا رو مشخص کنید چقدر است و پس از آن نقاط zero, span رو شیفت دهید
من این موارد رو در بخش کالیبراسیون بسته ۹۰ ساعته اینستارت با جزییات توضیح دادم لطفا اون پارت رو مشاهده کنین