رمز گذاشتن روی برنامه در plc های سری 1200 و 1500

سلام آقای مهندس وقت بخیر
برای رمز گذاشتن روی برنامه در plc های سری 1200 و 1500 باید فقط از همین جا اقدام کرد یا باید قسمت یا جای دیگری را فعال کرد !؟
خودم یک مرتبه از همین جا اقدام کردم و رمز هم دادم اما هیچ تغییری مشاهده نکردم و انگار هیچ حفاظتی در نظر گرفته نشده بود !

ممنون میشم کامل راهنماییم کنید

سلام بله همین جا تنظیم میشه بعد از اینکه hardware configuration رو دانلود کنید اعمال میشه، بعد از اون اگه ارتباط مجدد با سیستم بگیرید بر اساس شرایطی که انتقادی ازتون password میخواد

سلام وقت بخیر
در cpu سری ۳۰۰ و ۴۰۰ هم وجود داره ولی کمی متفاوت هست
در قسمت protection مربوط به cpu سه حالت داره
no protection
Write protection
Read write protection
در مورد clock memory هم همین رو در ۳۰۰ و ۴۰۰ داریم
اینکه شما چطور نتونستید استفاده کنید رو نمیدونم
ولی اینها قابلیتی هست که خیلی زیاد استفاده میشه و تا الان به این موردی که شما میفرمایید برخورد نکردم بخصوص در مورد clock memory

ربطی به ورژن نرم افزار نداره ، ورژن 13 هم داشته باشید باید کارکنه

سلام وقت بخیر
برای وارد کردن پسورد فقط یک جا هست ،روبه‌رو full access ولی این پسورد بستگی داره به اینکه شما کدوم access level رو انتخاب کرده باشید
تست کنید اگه موردی بود بفرمایید
برای تست بعد از ارسال برنامه ها یک بار ارتباط رو قطع کنید دوباره ارتباط بگیرید
موفق باشید

آره و همیشه در نوع های 300 و 400 اعمال میشه و استفاده میکنم
اما وقتی از PLC های 1500 و 1200 استفاده می کنم نرم افزار رمز یا Protection را اعمال نمی کند و همچنین از بیت های Clock Memory نمی توانم در برنامه های این مدل PLC ها استفاده کنم!

آیا اشکال از ویندوز است یا باید ورژن 16 را نصب کنم ؟

@mostafa_nazmii#5978
سلام وقت بخیر
برای وارد کردن پسورد فقط یک جا هست ،روبه‌رو full access ولی این پسورد بستگی داره به اینکه شما کدوم access level رو انتخاب کرده باشید
موفق باشید

سلام

اعمال نمیشه !

آقای مهندس من فقط میتوانم رمز را برای حالت های مختلف در یک قسمت ( روبه روی Full Access ) وارد کنم آیا ممکنه به این دلیل باشه؟

سلام وقت بخیر
موفق باشید

سلام بله همین جا تنظیم میشه بعد از اینکه hardware configuration رو دانلود کنید اعمال میشه، بعد از اون اگه ارتباط مجدد با سیستم بگیرید بر اساس شرایطی که انتقادی ازتون password میخواد

2021-09-08/1631074725-119596-screenshot-77.png

آقای مهندس برای PLC های 300 و 400 این امکان و دیگر امکانات وجود دارد .

اما برای نوع های 1200 و 1500 به هیچ وجه اعمال نمی شود و همچنین از Clock Memory هم نمی توانم در برنامه ها استفاده کنم ! لطفا راهنمایی کنید

2021-09-08/1631074764-708505-screenshot-78.png

2021-08-15/1629061903-50222-screenshot-77.png