فایل های نصبی نرم افزار fritzing

باسلام خدمت مهندس معین عزیز پشتیبانی‌بنده‌رو ارجاع دادن به شما و سوال بنده این هست که این نرم افزاز fritzing چرا توی فایل های نصبی همون جلسه‌نیست ایا باید جای دیگه رو بگردیم؟ و مورد بعد اینکه توی فصل دوم جلسه دو شما فرمودین لینک نرم افزار‌اردوینو رو گذاشتین توی بسته اما توی فایل همون جلسه فقط یه فایل دو کیلوبایتی بانام battery.ino هست‌که‌اصلا مشخص نیست چیه کاش‌یه فایل پی دی اف راهنمای فایل های کمکی میزاشتن‌یا اینکه فایل های هر جلسه به صورت‌مجزا تو همون جلسه بود تا بدونیم باید چیکار‌کنیم الان با تفاسیر بالا بنده‌نمیدونم هر‌جلسه باید چه فایل هایی داشته باشم بستم مشکل داره یا شرکت فایل هارو نزاشته

بسیار عالی ممنون از لطف شما

@mohsenmoghadam#5436
با سلام ، همه نرم افزارهادر فلش سوم ( 3 part) ، در فولدر (Software-BEE)،هستند .

سلام دوست عزیز، بابت مشکلی که پیش اومده ازتون عذرخواهی میکنم. من در جریان فایل هایی که داخل بسته قرار گرفته نیستم، ولی کلا پیشنهاد میکنم که نرم افزار ها رو از اینترنت دانلود کنید. چون این نرم افزارها زود به زود به روز رسانی میشن و بهتر هست که همیشه با آخرین نسخه کار کنید. برای دانلود نرم افزار fritzing از لینک زیر استفاده کنید:
https://fritzing.org/download/
البته زمانی که ما بسته رو ضبط کردیم، این نرم افزار مجانی بود ولی الان که وارد سایتشون شدم دیدم که پولی شده. میتونید در اینترنت عبارت “دانلود نرم افزار fritzing” رو سرچ کنید و از سایت های ایرانی نسخه مجانی اون رو تهیه کنید. دقت کنید که این نرم افزار رو فقط در ابتدای فصل برای توضیح مدار ها و کشیدن مدارها برای مقاصد آموزشی استفاده کردیم و در کار جدی الکترونیک به هیچ عنوان از این نرم افزار استفاده نمیشه و نرم افزار های مهم تر و جدی تر در ادامه بسته توضیح داده میشن.
در مورد نرم افزار آردوینو هم از لینک زیر استفاده کنید:
https://www.arduino.cc/en/software
فایل های .ino فایل هایی هستن که با نرم افزار آردوینو باز میشن و بعد از اینکه نرم افزار رو نصب کنید، میتونید اون فایل رو باز کنید. فایل ها کد هایی هستن که در هر جلسه میزنیم و بهتر هست که کلا از این فایل ها استفاده نکنید و خودتون دست به کد بشید و کد ها رو با دست خودتون تایپ کنید. اینطوری کد ها در ذهن شما کم کم میشینه. کد های هر جلسه رو همراه با بسته خودتون تایپ کنید تا یادگیری عمیق تری داشته باشید.
هر مشکل یا سوال دیگه ای هم که داشتید، در فروم بپرسید. من و همکاران من همیشه پاسخگو خواهیم بود. هدف ما این هست که شما در طول این آموزش تنها نباشید و هرجا که به مشکلی برخورد کردید ما پیش شما خواهیم بود.
موفق باشید