ورود جریان هجومی خازن به مدار اینورتر dc به ac

@Mehrad#3542 سلام
خیلی ساده تر میگم » یک خازن الکترولیتی باظرفیت 10میکرو میخوام از مدار سوییچینگ ماسفت قدرت n کانال که بطور موازی بهم وصل شدند از ds ماسفتها طوری عبور کند که خازن مثل حالت اتصال کوتاه تخليه شود… البته بعداز مدار سوییچینگ ما یک ترانسفورمر هسته فریت داریم که جریان خروجی را تشدید می‌کند آیا چنين چیزی امکان دارد؟؟

باسلام
در مدار اینورتر» ابتدا پل دیود و به ترتيب بانک خازنی، مدار سوییچینگ ماسفت، ترانسفورمر، فیلتر یا سلف، ونهایتا خروجی acبا شکل موج مربعی یا سینوسی رو داریم ### آیا با موازی کردن چند ماسفت بیشتر همچنین یک ترانسفورمر موازی با خود دستگاه میشه مقدار ی جریان ولتاژی از یک خازن رو مثلا 2 میکرو در ابتدای بانک خازنی به مدار اعمال کرد» هدف ساخت یک دستگاه جوش نقطه‌ای از نوع تخلیه خازنی هست. تصحيح میکنم خروجی مهم نیست ac باشد یا dc

سلام دوست عزیز، من متوجه این جمله نمیشم :‌ “میشه مقدار ی جریان ولتاژی از یک خازن رو مثلا 2 میکرو در ابتدای بانک خازنی به مدار اعمال کرد”
برای اینکه من و دوستان دیگه بتونیم بهتون کمک کنیم، بهتره که شماتیک مدار رو بکشید و ارسال کنید و توضیح بدید که چه ورودی و خروجی ای الان دارید و چه خروجی ای مطلوب شما هست. با تشکر.