تکمیل کردن مدرک Datasheet یا برگه فنی

در خصوص سوال یک هم یاداوری می کنم که چقدر در فیلم روی یک سوم میانی تاکید کرده ام

در خصوص دیتا شیت شما به اطلاع می رساند بنده به علت حجم کار زیاد امکان بررسی مواردی خارج از بسته اینستارت و‌موارد آموزشی را ندارم شرمنده

مهندس جان لطفا بسته را با دقت ببینین سوال ۱ شما واقعا با جزییات در بسته صحبت شده مشخصا خیر و از یک تجهیز جانبی به نام over range protector در زیر گیج استفاده میشه

در مورد سوال ۲ اگر جایی هم دمای بالا و‌هم خورندگی داشتین باید کپیلاری و دیافراگم با هم استفاده بشه در فیلم توضیح دادم و مخصوصا پارت آموزشی در شرکت ویکا صمیمانه خواهشمندم بسته را با دقت بیشتر مشاهده کنین

ضمن عرض سلام و تشکر خدمت جناب مهندس لطفی عزیز بابت آموزش خوبتون
بنده چند سوا ل در مورد تکمیل کردن مدک Datasheet یا برگه فنی از حضور شما داشتم .
۱- در مورد انتخاب رنج گیج میباشد که ما اگر مقدار فشار normal را برای انتخاب رنج گیج در نظر بگیریم فشار Design رو عملا نمیتونیم بر روی Scale گیج داشته باشیم طبق آموزش شما اگر میزان فشار نرمال رو ۶ بار و فشار ماکزیمم رو ۸ بار داشته باشیم
مناسب ترین رنج برای این اسکوپ رنج ۰ تا ۱۰ بار میباشد.حالا اگر فشار نرمال ۶ بار و فشار دیزاین ما ۲۰ بار باشد و گیج ۰ تا ۱۰ بار رو برای استفاده انتخاب کنیم عملا ما فشار دیزاین رو بر روی scale گیج نخواهیم داشت و این مشکل ساز نمیباشد که مقدار فشار دیزاین در اسکوپ رنج گیج انتخابی ما نیست؟

۲- در جایی که از capillary استفاده میشود هم باید از diaphragm seal استفاده کرد ؟
یعنی ما سیالی داریم که هم high Temperature هست هم corrosive

ود در پایان ضمن تشکر از جنابعالی برای شما فایل excel تهیه مدارک data sheet رو پر و ارسال کرده و خواهشمند است بررسی بفرمایید و ایراد ها رو به بنده اعلام بفرمایید با تشکر

در فایلی که برای شما ارسال شده من دمای نرمال سیال رو ۱۰۰ درجه و دمای دیزاین رو ۲۰۰ درجه در نظر گرفتم

[upl-file uuid=0fd13882-ea41-44e8-80e2-2f553667ff1d size=44kB]dsh-pg-empty.xls[/upl-file]

@ahmadi1986#966

@ahmadi1986#966
در هر صورت یک سوم میانی مد نظر است چون شرایط دیزاین ممکن است هفته ای یکبار برای گیج اتفاق بیفته و ما هم دقت گیج رو‌فدای شرایط دیزاین نمی کنیم

سلام مهندس جان بنده متوجه آموزش شما شدم که باید از gauge saver استفاده کرد تا blow out protection گیج فعال نشه بنده سوالم در مورد scale رنجی بود که بر روی dail درجه بندی شده
باز هم ممنون