سیم پیچی ترانسفورماتور کاهنده

با درود خدمت شما سروران گرامی :سوالی از شما داشتم میخواستم توی کارگاه یک ترانس 24 ولت آمپر بالا رو سیم پیچی کنم ((قطر سیم حدودا1/50) اما به علت ضخیم بودن سیم نمیدونم چیکار کنم چون میخوام این ترانس رو چند سر بپچیم مثلا از 3 ولت الی 24 ولت ((3.6.9.12.14و در آخر 24 ))خب تعداد دورها رو محاسبه کردم میخوام از سر آخر شروع کنم مثلا برای 12 ولت باید 35 دور سیم رو دور قرقره بپیچم دور 35 که تموم میشه یک سر میاد بیرون حالا باید برای 14 ولت 40 دور بپیچم از همون 35 که شروع کنم باید 5 دور دیگه بپیچم خب باز باید یک دیگه بیارم بیرون همین طور الی اخر تا به انتها که میرسم میشه ولتاز 3 ولت خب وقتی بخوای برای هر ولتاژی یک سر بیاری بیرون چندین قطعی و وصله روی قرقره ترانس به وجود میاد که این وصله ها جلو تمیزی کار رو میگیره چطوری یک کار تمیز و بدون ایراد برای خودم درست کنم فکر نکنم بشه لاک سیم رو پاک کرد و از اونجا یه سیم رشته ای نسوز یا معمولی رو لحیم کرد و وارنیش زد و اورد بیرون چون اون هم در وسط کار حداقل یک دور سیم یا چند دور سیم از روی اون قسمت رد میشه و در انتها وسط ترانس حالتی به وجود میاره که اگه کسی ناوارد به اون نگاه کنه میبینه اون قسمت باد کرده و فکر میکنه این دستگاه یا ناشیانه ساخته شده و یا ایرادی داره میشه یک راه استاندارد و خوب رو به من نشون بدین کار اصلی من سیم پیچی الکتروموتوره انواع الکتروموتورها رو چشم بسته انجام میدم اما هیچ وقت حتی یک دونه ترانس آمپر پایین هم سیم پیچی نکردم // باتشکر ویژه از کلیه گردانندگان سایت مخوصا تیم مهندسی