عدم پاسخگویی مجموعه نماتک و استاد عسگری

با سلام
متاسفانه بعد گذشت چند روز هنوز هم پاسخی از مجموعه نماتک و استاد عسگری در مورد عدم وجود فایل در بسته طراحی فرایند دریافت نکردم.لطفا پیگیری بفرمایید

سلام جناب رحیمی

از سوالی که شما مطرح فرمودید هنوز یک هفته زمان نگذشته و ما همواره به تمام خریداران آموزش ها این مورد رو توضیح میدیم که روال عادی پاسخگویی اساتید ممکنه تا یک هفته زمان ببره.
ضمن اینکه قطعا شما هم این موضوع رو درک میفرمایید که اساتید ما هم شرایط خانوادگی، مشغله کاری و پروژه های متعددی که درگیرشون هستن و… رو دارن و ممکنه گاهی اوقات به هریک از دلایل فوق امکان دسترسی به فروم برای پاسخگویی رو نداشته باشند.
ما از شما درخواست داریم با صبر و شکیبایی منتظر پاسخ دادن مهندس عسگری و باشید چون ایشون یکی از برجسته ترین اساتید ما در پاسخگویی هستند و همیشه با حوصله بالا به تمام سوالات مطرح شده پاسخ می دهند و اگر سوالات قبلی این دسته بندی رو بررسی بفرمایید ایشون هرگز سوالی رو بی پاسخ نگذاشته اند
موید باشید

2 پسندیده

باسلام و تشکر از مجموعه خوب نماتک
ضمن تشکر از زحمات مجموعتون خدمتتون عرض کنم این موضوع رو من حدود یک ماه پیش با پشتیبانیتون تو چت انلاین و هم بصورت مکالمه تلفنی در جریان گذاشتم و پشتیبان محترم فرمودن که با استاد در جریان گذاشتن استاد فرمودن فایلو ندارم.برای بنده توضیحات پشتیبان در کمال احترام به ایشون و مجموعتون قابل قبول نیست.مگر میشه با این سطح تسلط استاد و تدریس فوق العاده چنین توضیحی در جواب بنده داده باشن.
در هر صورت بنده همچنان منتظر پاسخ استاد ارزنده و مجموعه با کیفیت نماتک هستم.
بازم از زحمات استاد و مجموعتون نهایت قدردانی رو دارم.

قطعا سوال شما رو خود مهندس عسگری بررسی خواهند کرد.
اما این موضوع هم مسئله ای تا این حد به دور از انتظار نیست جناب رحیمی
چون فایل های مربوط به یک محتوای آموزشی که از آماده سازی و ضبط اون چند سال گذشته، ممکنه در اثر گذر زمان در دسترس مدرس نباشند یا اینکه یک فایل از سیستمشون به هر دلیل و مشکل فنی ای پاک شده باشه.
اما قطعا مهندس عسگری محترم اگر امکان دسترسی و تهیه یک فایل رو داشته باشند اون رو از مهارتجویان نماتک دریغ نخواهند کرد.

چه عرض کنم.ممنون

در دسترس‌ نبودن فایل قابل قبول هستش سرکار خانم.درست میفرمایید اما خب فایل هم نباشه راهنمایی های استاد میتونه گره گشا باشه.در هر صورت من بازم ممنون بابت پیگیریتون.منتظر میمونم استاد راهنمایی بفرمایند.

1 پسندیده

با سلام
ضمن عذر خواهی و معذرت بدلیل مشغله کاری اینجانب در انتهای سال و عدم پاسخگویی در زمان مناسب
خواهشمند است هر مدرک یا فایلی رو که مد نظرتون هست رو برام لیست کنید و در اینجا بفرستید حتما براتون ارسال خواهم کرد .
من بعضی فایلها رو به همکاران تحویل دادم
ممنون میشم
با تشکر