مدار استند بای منبع تغذیه

سلام وتحیت.استاد معین عزیز…منبع تغذیه خوبی از پاور سوپلای کامپیوتر ساخته ام ودو سالی است ازش استفاده میکنم.اخیرا از کار افتاد ولتاژ استندبای همان سیم بنفش وسیم سبز را نداشتم با تعویض خازنهای خراب وترانزیستور مربوطه وخازن مربوطه ولتاژ ۵ ولت سیم سبز امده ولی ولتاژ سیم بنفش بجای ۵ ولت ۹ ولت آمده است پاور استارت نخورد. همچنین ولتازهای ۱۲ و۵ ۳.۳ را هم ندارم وصدای سوت ضعیفی هم از پاور می اید .مشکل چی میتونه باشه.قطعاتی که تا کنون عوض کردم‌:
دو ترانزیستور قدرت مربوط به سویچینگ.ماسفت وخازن مربوط به مدار استند بای.ضمنا قطعات دیگر مانند دیود ها مقاومتهای اطراف مدار سویچینگ ومدار استند بای هم در تست مشکلی نشان نمیدهند.حتی دو ترانزیستور قدرت سویچینگ نیز در تست سالم نشان میدادند ولی من چون ماسقتvsb را عوض کردم ان دو ترانزیستور نیز عوض کردم.لطفا راهنمایی فرمایید.

سلام دوست عزیز، آیا اطمینان دارید که در تعویض قطعات، هر قطعه رو با قطعه کاملا مشابه جایگزین کردید؟ به نظر میاد که مدار شما تغییر کرده با قطعات جدید. حتما به ولتاژ بایاس دیود ها، اعداد نامی ترانزیستور ها و سرعت سوییچینگ اونها و همچنین ظرفیت خازن ها دقت کنید. مسیر مربوط به ولتاژ اشتباه رو دنبال کنید و همه قطعات رو مجددا چک کنید. صدای سوت هم از ارزش هسته ترانس هست که میتونه طبیعی باشه وقتی که منبع عمر میکنه ولی ممکن هم هست که فرکانس سوییچ تغییر کرده که ولتاژ اشتباه رو هم میتونه توجیه کنه.