نیاز به جزوه کلاس برای پرینت و یادداشت

با سلام. بنده ی مشکلی دارم. متن درس خیلی زیاد هست و نوشتنش سخت هست. از مدرس گرامی درخواست صمیمانه دارم فایل جزوات کلاس رو برامون ارسال کنند. اینجوری اصلا نمی تونیم استفاده کنیم بهینه از کلاس. خیلی ممنون میشم مساعدت بفرمایید. درود

1 پسندیده

سلام جناب مهندس
پاسخ به این سوال شما در موضوع مشابه پیش از این داده شده بوده

به نظرم این دوره حتما نیاز به داشتن جزوه داره. دوره ای که اینقدر هزینه شده برای یک دانشجو لااقل فایل هارد کپی در اختیار قرار داده بشه. چون بدون نوشتن جزوه برای شخص بنده بازدهی نداره. اگه ممکنه ی حرکت مثبت و راهنمایی ب من بگین.

ارائه جزوات و فایل های تدریس شده در آموزش ها به دلیل رعایت مالکیت معنوی و حقوق انتشار مطالب، یک تصمیم گیری شخصی برعهده مدرس هر آموزش هست و برخی از اساتید محترم علی رغم درخواست های مکرر از سمت مجموعه ما، تمایل و رضایت به ارائه و انتشار این فایل ها به صورت PDF شده ندارند و این مطالب رو در اختیار ما قرار ندادند.

از طرفی ما همیشه این پیشنهاد رو به مهارتجوهای عزیز داریم که نوشتن جزوه و خلاصه برداری نکات تدریس شده به صورت شخصی سازی شده تاثیر چندین برابری در آموزش و تسلط شما به مباحث داره نسبت به اینکه مطالب از پیش در اختیار شما قرار گرفته باشه.
برای یادگیری مهارت های تدریس شده در آموزش های ما بهتره خود مهارتجو از ابتدای آموزش شروع به یادداشت برداری کنند درست مانند کلاس های مهارتی دانشگاهی یا بسیاری از موسسات همکار که کلاس های حضوری و غیرحضوری برگزار میکنن و هیچ فایلی از پیش آماده شده در اختیار مهارتجو قرار داده نمیشه.

به این ترتیب قطعا شما روند آموزش رو بسیار بهتر طی خواهید کرد.
اگر نیازی به تصاویر یا بخش های خاصی از آموزش دارید که امکان جزوه برداری از اون ها به صورت دستی نیست، میشه به سادگی از صفحه آموزش اسکرین شات بگیرید و اون رو همراه جزواتتون به صورت پرینت شده یا عکس استفاده کنید.
در نهایت ما در تمام توضیحات موجود در صفحه محصولات آموزش ها این مورد رو ذکر کردیم که هزینه پرداخت شده، فقط برای آموزش اصلی ما یعنی فایل های ویدیویی هست.

موفق باشید

با سلام
در تکمیل گفته های سرکار خانم برمایون باید گفت همانطور که در درس توضیح داده شد تمامی کدها، استانداردها، هندبوکها و گایدبوکهایی که به آن اشاره شده ، در صورت درخواست ارسال میگردد. به هر حال می توانید در سایت زیر وارد منوی Special Customers شده و دانلود نمائید:
https://www.The-Aces.org

لطفا یوزر و پسورد را از مجموعه نماتک دریافت نمائید.

موفق باشید. صادقیان

سلام جناب استاد عزیز، از چه شخصی دقیقا باید بگیریم پسورد رو در مجموعه؟

سلام
از سرکار خانم برمایون می تونید بگیرید یا ایمیل بدید ارسال میکنم خدمتتون.
موفق باشید.

سلام جناب مهندس
براتون به آدرس efarmani@aut.ac.ir ایمیل میشه
موفق باشید

بزرگوارید ممنون از استاد گرامی و شما

1 پسندیده