اضافه نمودن متریال جدید در نرم افزار

با سلام. کارفرما از من درخواست متریال F1554 Gr.36 جهت انکربولت را نموده است. با اضافه نمودن مشخصات متریال درخواستی در tools===> Add/Edit Materials ،علیرغم انجام صحیح کلیه مراحل و ثبت تاییدیه Merge شدن متریال جدید، در بانک اطلاعاتی نرم افزار متریال جدید نشان داده نمی شود. آیا دلیل آن می تواند به خاطر استفاده از نرم افزار قفل شکن باشد؟ لطفا در این زمینه مرا راهنمایی فرمایید.

با سلام
هر متریالی رو که add کردید و مشخصاتش رو اضافه نمودیدآخرش دکمه merge رو هم حتما بزنید تا وارد دیتابیس کنه. ندیدم بخاطر قفل شکسته بودن نشه متریال اضافه کرد.
باتشکر-صادقیان

جناب آقای مهندس صادقیان

با سلام و عرض ادب

ضمن تشکر از جوابگویی جنابعالی، به اطلاع می رسانم که بنده در هنگام ورود مشخصات متریال، چون به سیستم SI عادت دارم، کادر محاوره ای Edit the Metric database؟ را تیک زده و بعد مشخصات متریال را در سیستم SI وارد کرده و بعد همان دکمه merge را میزدم. علیرغم تایید اضافه شدن متریال در انتهای بانک اطلاعاتی توسط نرم افزار، این مهم اتفاق نمی افتاد. بعداً متوجه شدم در صورت اضافه نمودن مشخصات متریال به صورت سیستم انگلیسی، مشخصات متریال در انتهای بانک اطلاعاتی اضافه می گردد که خود نرم افزار هم تبدیل های مربوطه را در هنگام استفاده از سیستم SI انجام میدهد. و مشکلم حل گردید.

در پایان باز هم از جوابگویی جنابعالی بی نهایت سپاسگزارم‌.

با احترام: جبارزاده