برگشت خوردن کار

با سلام خدمت استاد جداری استاد اگه یادتون باشه یه چای ساز سماوری برایم آورده بودند که بردش مشگل داشت استاد برد را دادم تعمیر کردن و بستم سر جاش در مغازه حدود ۴ بار آب ریختم تا زمان جوش آمدن و اتومات کردن منتظر ماندم و کاملا سالم بود و هم جوش می آمد و هم اتومات میکرد حتی چون آدم وسواسی هستم به خانه آوردم ۳ بار در خانه تست کردم کاملا سالم بود وقتی مشتری آمد‌که چای ساز را تحویل بگیره جلوی مشتری هم تست کردم و بهش نشون دادم که کاملا سالم است و تحویلش دادم ولی امروز صبح اومده میگه اصلا روشن نشد و منم تو مغازه زدم به برق دیدم روشن نمیشه الان میگه اره تو حتما خوب درست نکردی و ایراد از توعه منم گفتم چندین بار تست کردم و کاملا سالم تحویلت دادم و حتی کلید برد هم نگاه کردم کمی رطوبت داشت و به نظرم از پشت آبریختن برای شستن چای ساز ولی خودشون انکار میکردن و قبول نداشتن منم چای ساز رو آب ریختم و نشون دادم که کاملا آب بندی است شما میگین برای اینکه این مشگلات پیش نیاید باید چکار کرد مهلت تست چگونه باید باشد مگر میشود بنده چندین بار تست کنم و کاملا سالم باشد و به خانه مشتری برود کار نکند اینکه نمیشود برای وسیله هزینه کنم و درستش کنم بعد بیان بگن کار نکرد من که در خانه نیستم ببینم آنها چگونه از آن استفاده میکنند لطفا راهنمایی کنید

ببخشید که طولانی شد

درود این مشکلات در کار هست و باید مدیریت کنید بردهایچای ساز رو چون امکان ریزش اب داره سطح برد رو عایق کنید هم با رزین میشه هم چسب آکواریوم

1 پسندیده