دیر جواب دادن سوالات کار آموزان

با سلام خدمت مدیر و اعضای محترم سایت نماتک بنده از بابت دیر جواب دادن سوالات کاری گله مند هستم اوایل جواب ها در حد ۵ روز پاسخ داده میشد ولی الان حدود ۱۰ تا ۱۵ روز میگذرد تا پاسخ داده شود در صورتی که مشتری حوصله ندارد که انقد منتظر بماند و زود کارش را میخواهد بنده کار آموز دوره تعمیرات لوازم خانگی هستم
میدانم اساتید ممکن هست کاری داشته باشند و نتوانند زود پاسخ دهند ولی درخواست دارم گروهی در تلگرام و یا پیام رسان های دیگر تشکیل دهید تا حداقل کار آموزان به سوالات یکدیگر پاسخ دهند

سلام جناب ابولهادی وقتتون بخیر

درباره این موضوع خرسندیم که درک میفرمایید مدرسین عزیز هم دارای مشکلات و مسائلی در زندگی شخصی و کاری شون هستن و ممکنه گاهی اوقات امکان پاسخ دهی سریع رو نداشته باشن که البته ما به عنوان پشتیبان های مجموعه همواره پیگیر سوالات بی پاسخ مونده عزیزان هستیم و هرگز هیچ سوالی بدون پاسخ رها نخواهد شد.

بعضا در خیلی از موارد مهندس جداری عزیز محبت کردند و سوالاتی که حتی ارتباطی به محتوای آموزشی شون نداشته و مرتبط با پروژه ها و کارهای شخصی کارآموزان بوده رو هم علی رغم وظیفه اشون پاسخ دادند و به همین دلیل توقع داریم که اگر بنابه مشکلاتی پاسخگویی به سوالات بیش از 1 هفته طول کشید کمی صبر و شکیبایی داشته باشند.

اما امکان ایجاد گروه در پیام رسان های دیگر فراهم نیست و به تبع کارآموزان دیگر اگر تمایلی به ارسال پاسخ درباره سؤالات دوستان داشته باشن، میتونن در همین بستر فروم به سادگی پاسخ شون رو ارسال کنن و هیچ محدودیتی در ارسال پیام در یک تاپیک در فروم وجود نداره.

در نهایت باز هم از شما ممنونیم که شرایط موجود رو با صبر سپری می کنید.
موید و پیروز باشید