تشخیص ایراد چای ساز

با سلام خدمت استاد جداری عزیز و دیگر دوستان استاد چای سازی آوردن که مشتری میگه کار میکرد تا اینکه کابل های خونه مارو دزیدن و دیدیم چای ساز از کار افتاد و دیگر روشن نشد الان من باز کردم برد چای ساز هم سیا شده بعضی قسمت هاش ، استاد از کجا بفهمم این منبع تغدیه چند ولته میشه راهنمایی کنید و اگه میدونید بگید
۲۰۲۳۱۰۱۹_۱۱۳۱۴۹
۲۰۲۳۱۰۱۹_۰۹۰۴۴۹
۲۰۲۳۱۰۱۹_۰۹۰۴۵۲
۲۰۲۳۱۰۱۹_۰۹۰۴۳۵
باید چکار کنم با توجه به هزینه

سلام بنظرم این برد مدار تغذیه نیست این برد کنترل کننده هست خازن هاش که کلا نابودن و تغذیه کنترلر هم رو نوشته رله نگاه کن متوجه میشی چه ولتاژی برای عملگر رله نوشته شده پس تغذیه مدار همون ولتاژ میشه و یه خازن سرامیکی کنار برق ورودی هم ترکیده بنظرم

هنگام دزدی کابل برق ۲فاز شده و این بلا سر برد اومده منبع تغذیه سدییچینگ هست ۵ولت و ۱۲ولت میده برد رو عوض کنید معقولتر هست احتمال سوختن میکرو برد هست

استاد بخوام درست کنم باید برد تهیه کنم؟ بردش چن جا سر زدن نبود درست هم نمیشه چه راهی پیشنهاد میدین یکی از همکاران گفت مثل سماور برقی تایمری میکنمش میشه یگین چطور تایمری میشه نحوه سیم کشی و کارو بگین اگه راه دیگه هم دارین ممنون میشم بفرمایید

بردش تو بازار هست؟

یه سری ترموستات ۳پایه هست از پایه سوم برای گرمکن میتونی استفاده کنی مثل کلید تبدیل ۱پایه مشترک داره فاز میدی به اون از پایه ای که در حالت عادی وصله میدی به المنت اصلی و پایه بعدی رو میدی به المنت گرمکن نول هم مستقیم به المنتها میره