سوال منابع برق کارخانجات

سلام وقت بخیر
میشه اساتید محترم برق مشخص کنند با توجه به دفترچه آزمون قوه قضاییه ۱۴۰۲ کدوم فایل هارو باید بخونیم چون تاسیسات و کارخانجات باهم اورده شده و من که کارخانجات شرکت کردم دقیقا نمیدونم کدومارو باید بخونم لطفا راهنماییم کنین

سلام سرکار خانم اسحاق
سوال شما پیش از این در تاپیک زیر مطرح شده بود و پاسخ داده شده.

سلام وقت بخیر
پاسخ داده شده رو نمیتونم پیدا کنم

کل دوره برای کارخانجات است و اگر قسمت ماشین آلات آقای افضلی حذف شود بقیه دوره برای تاسیسات است.
موید باشید

اما اینطور نیست. توی منابع مشخص شده ۱۴۰۲ مثلا آسانسور و تعیین قیمت ها فقط برای تاسیسات هست چرا باید ما که کارخانجاتیم اونارو بخونیم؟؟؟؟؟ و موارد دیگه هم همینطور. من واقعا سردرگم شدم

سلام درود بر شما تعیین قیمت بر اساس سرچ در گوگل و تماس با شرکت های فروشنده به دست می آید چون متغیر است. معمولا توصیه می کنیم سوالات قیمت را داوطلبان کنار بگذارند مگر تجربه تخصصی در بازار کار داشته باشند. بقیه موارد هم که کامل تدریس شده و هر چه اطلاعات بیشتری داشته باشید موفق تر خواهید بود. در کلاس توضیح دادم آزمون کارشناس رسمی نیاز به اقيانوسی از اطلاعات به عمق کم دارد.

سلام آقای دکتر خیلی ممنونم شما میفرمایین پس منابع معرفی شده در دفترچه ۱۴۰۲ رو کاری نداشته باشیم و همه ویدئوهارو کامل بخونیم؟با توجه به زمان کم باقیمانده تا آزمون قوه قضاییه

سلام درود بر شما. ابتدا استرس را از خود دور کنید. ثانیا این آزمون نیاز به مطالعه وسیع دارد. بنده توضیح دادم سال 90 در آزمون رد شدم و 5 سال به مرور مطالعه کردم تا سال 95 با رتبه خوبی قبول شدم. برای این فرصت کم اولویت اول شما حل نمونه تست های گذشته باشد که کتاب دایره المعارف آزمون های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه آقای حق مدد میلانی را در جلسه اول معرفی کردم

1 پسندیده