استراتژی مطالعه مباحث طراحی تاسیسات مکانیک

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی جناب دکتر ابراهیمی @p_ebrahimi
بنده قصد شرکت در ازمون طراحی و نظارت تاسیسات مکانیکی را دارم ولی تست های مطرح شده در دوره اموزشی درخصوص ازمون نظارت و اجرا هستش … ایا پکیج درستی رو تهیه کرده ام ؟ و لطفا بفرمایید که در این مدت کوتاه ایا احنمال قبولی دارم 20 مهر ازمون برگزار میشود…
جناب دکتر لطفا یک روش مطالعه و برنامه ریزی به من بدید که در راستای همون پیش برم. متشکرم
دوستان مشاور درمورد کتاب های تست اطلاعاتی بهم ندادن و من الان با دیدن ویدیو ها متوجه شدم که باید تهیه کنم بفرمایید که چه کتاب هایی هستش ؟

با سلام خدمت شما وقت بخیر
جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی شما میبایست منابع آزمونی شامل مباحث مقررات ملی ساختمان از جمله مبحث 14 و 16 و 17 و 19 را بطور کامل مطالعه عمیق کنید.
مجموعه کتابهای جلد اول، دوم و سوم آزمون نظام مهندسی رو میتوانید از انتشارات نوآور تهیه کنید. ضمناً کتاب راهنمای نشریه های 128 و 172 و کتاب فهرست بها پایه تاسیسات مکانیکی می تواند راهگشای شما در این مورد باشد.

1 پسندیده

جناب اقای ابراهیمی
باسلام
در صورت مطالعه فشرده تا زمان ازمون پیش رو (بدون مطالعه قبلی) مهر ماه، امکان مطالعه همزمان مقررات ملی و کتاب های کمکی جلد اول تا سوم و نشریه ها در این تایم محدود نمی باشد. لطفا در خصوص الویت بندی کتاب های کمکی راهنمایی فرمایید؟ همچنین ایا کتاب کلید واژه نیز مورد نیاز است؟
باسپاس

با سلام
کتاب های کمکی جلد اول تا سوم مطالبی جز مطالب مقررات ملی ساختمان ندارند.
با این وجود اولویت شما بایست مطالعه دقیق و اصولی مبحث 14، مبحث 16 و مبحث 17 و مبحث 19 مقررات ملی ساختمان باشد.
از کتاب جلد سوم میتوانید تست های مربوطه به صورت موضوعی به جواب رسانید