جزوه بسته جامع پایپینگ

سلام و عرض ادب خدمت دکتر مانی زاده و همه ی دوستانی که بسته جامع پایپینگ رو تهیه کردند. در ابتدا وظیفه خودم میدونم که تشکر کنم از استاد عزیز بابت آموزش بی نظیری که تدارک دیدند و صمیمانه براشون آرزوی موفقیت ها و دستاورد های بیشتر دارم و مطمئنم تمامی دوستانی که بسته جامع پایپینگ رو تهیه کردند در رابطه با کیفیت بالای این دوره هم نظر هستند.
اما هدف اصلی این پیام درخواست کمک و همکاری از تمامی دوستانی هست که این دوره رو تهیه کردند و در حال فراگیری اون هستند. مدت زمان دوره ۱۲۰ ساعت هست و دوره به گونه ای طراحی شده که صرفا چکیده و مطالب کاربردی گفته بشه و از این جهت تمام مدت زمان دوره و همه ی چیزهایی که گفته میشه حکم درسنامه رو دارند و نیاز به یادداشت برداری و جزوه نویسی کل دوره چیزی انکار ناپذیره. از جهتی چنین کاری به شدت وقت گیره و جزوه نویسی هر جلسه ساعت ها زمان می بره و اینکه هر یک از ما بخوایم این کار رو به تنهایی انجام بدیم صرفا اتلاف میزان بسیار زیادی زمان و همینطور کاهش سرعت یادگیری و رشد ماست. از این جهت از دوستانی که مایل هستند دعوت میکنم که با همدیگه همکاری کنیم و هر کدام از ما قسمت های خاصی از دوره رو به جزوه تبدیل کنیم و با این کار ضمن همفکری و کمک به همدیگه در فهم و یادگیری بهتر مطالب، سرعت و روند رشدمون رو افزایش بدیم و با شتاب بیشتری در این مسیر حرکت کنیم. شخصا طی این مدتی که دوره رو طراحی کردم جلساتی رو به صورت فایل ورد و با وسواس زیاد نسبت به کامل بودن، به جزوه تبدیل کردم و خوشحال میشم با ارسال اون ها برای کسانی که تمایل دارند کمکی هر چقدر کوچک در مسیر رشد دوستان انجام داده باشم.
برای ارتباط با بنده می تونید به شماره زیر پیام بدید
۰۹۱۷۴۴۸۶۱۷۶
**امیدوارم دوستان کمک کنند تا با همت همدیگه مسیر رشدمون رو هموارتر و شتاب یادگیری رو بیشتر کنیم. **
موفق و پیروز باشید.

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر

بسیار خوشحالم که مقبول افتاده و امیدوارم در همه مراحل موفق و موید باشید
من با شما ارتباط خواهم گرفت و در خصوص موردی که مطرح شد صحبتی خواهیم کرد.

1 پسندیده

سلام آقای دکتر، روزتون بخیر. عرض ادب و احترام دارم خدمتتون و بابت لطفی که به بنده داشتید و همینطور پاسخ گویی سریعتون از شما ممنونم.
خوشحال میشم در رابطه با این موضوع با شما صحبت کنم و اگر نکته ای در این خصوص داشته باشید ازتون یاد بگیرم.

2 پسندیده

سلام رفیق,
من دوره رو گوش کردم و فصل ۱ , ۲ّ, ۳, ۴, ۵ ,۶ , ۱۳ , ۱۴ رو جزو نویسی کردم.
فقط باید اسکن کنم.
البته اگه استاد مانی زاده و نماتک مشکلی نداشته باشن میشه جزو رو آپلود کرد.

2 پسندیده

سلام
من قسمت اول مجموعه رو جزوه نویسی کردم البته دست نویس هست، میشه اسکنش کرد

2 پسندیده

سلام عزیز
خواهش میکنم، از نظر من بلامانع هست

تا بتونیم میان خودمون دانش رو تکثیر کنیم
موفق و موید باشید

3 پسندیده

سلام دوست عزیز، روزتون بخیر. امیدوارم حالتون خوب باشه.
کار بسیار پر زحمت و با ارزشی انجام دادید. لطف می کنید اگر جزوه تون رو در همینجا آپلود کنید تا همه ی دوستان بتونن ازش استفاده کنن.

2 پسندیده

سلام وقت بخیر

جزوه ای به دست شما رسید؟ اگر موردی دارید بی زحمت آپلود می کنید؟

1 پسندیده

سلام، وقت شما هم بخیر. نه متاسفانه، اما در حال نوشتن جزوه هستم و به محض آماده شدنش در همین قسمت آپلودش خواهم کرد.

1 پسندیده