کیفیت دوره تعمیرات برد های الکترونیک

سلام. استاد معین بنده در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت میکنم کار آموز مهندس جداری هستم همان طور که شما در جریان هستین ۹۰ درصد لوازم خانگی نسل جدید دارای مدار الکترونیک هستند آیا با تهیه دوره تعمیرات الکترونیک این امکان وجود داره کار آموز بردهای جاروبرقی . پنکه . مخلوط کن و غیره رو خودش تعمیر کنه . من دوره تعمیرات لوازم خانگی نماتک رو تهیه کردم دوره خیلی خوبی بود و راضی هستم اما مدتی هست بخاطر وجود برد در این لوازم خانگی دچار مشکل شدم چون اصلا مقرون به صرفه نیست برد این لوازم رو بدم به تعمیر کار برد جهت تعمیر پایان کار هیچ سودی نمیکنم . لطفا صادقانه راهنمایی کنید ممنون

2 پسندیده

سلام دوست عزیز بنده بسته تعمیرات الکترونیک مهندس معین رو تهیه کردم و گام به گام که با بسته پیش بری و به درک و مفهوم الکترونیک برسی و تمرین داشته باشی به نظر من قطعا میتونی برد تعمیر کنی بسته بهترین میباشد در سطح ایران
یاحق

4 پسندیده

سلام دوست عزیز، ما در بسته جامع تعمیرات الکترونیک سعی کردیم که همه آنچه که شما لازم دارید برای شروع کار تعمیرات رو به شما آموزش بدیم. ولی بعد از دیدن با دقت همه سرفصل ها، این بستگی به خود شما داره که چقدر تمرین کنید و پیگیر باشید تا بتونید در تعمیر لوازمی که میخواهید، پیشرفت کنید. من به شما پیشنهاد میکنم که حتما به صفحه محصول سر بزنید. سرفصل ها رو بخونید. نظرات رو بخونید. حتی درخواست ویدیوی نمونه بدید و اون رو تماشا کنید تا به تصمیم گیری شما کمک بشه.
https://namatek.com/Course/بسته-تعمیرات-الکترونیکی/
یک نکته خیلی مهم این هست که تعمیرات الکترونیک یک دنیای خیلی بزرگ هست و شما حتما باید داخل اون تمرکز کنید. باید شاخه مورد علاقه تون رو پیدا کنید و اون رو با دقت پیش ببرید. مثلا کسی که در تعمیرات موبایل خیلی عالی هست، الزاما تعمیر لوازم خانگی رو نمیتونه انجام بده و برعکس. به این دلیل که هرکدام از این شاخه ها، نیازمند تجربه زیادی هستن که شما باید اون تجربه رو خودتون کسب کنید.
نکته خیلی مثبت وضعیت شما این هست که همین الان هم در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارید. پس رشته شما مشخص هست. پس میتونید آموزش رو شروع کنید و بعد دستگاه هایی که دست شما میرسه رو خودتون بررسی کنید. احتمالا در ابتدا نتونید همه مشکلات رو پیدا کنید و برطرف کنید ولی در انتها با کسب تجربه قطعا موفق میشید.

5 پسندیده