پروژه استرینگ ها

سلام. مهندس
شما در پروژه ارسال یک جمله استرینگ ها در پایین stringkamel رو با vorode جمع و در خود stringkamel قرار دادید
مهندس من متوجه نمیشم علت این کار چیه من حتی اگر این جمع رو بردارم دستور کار نمیکنه .
مهندس لطفا راهنمایی کنید من متوجه این ماجرا نمیشم

IMG_20230618_182610

IMG_20230618_184236

مهندس جان علامت گذاشتم دقیقا برنامه خودتون هست

سلام دوست عزیز، کاری که ما داریم در اون خط انجام میدیم، اضافه کردن یک کاراکتر به انتهای کاراکتر های قبلی هست.
برای مثال فرض کنید شما عبارت abc رو میخواید دریافت کنید.
ابتدا مقدار stringKamel برابر “” هست که یعنی یک string خالی. بعد برنامه کاراکترها رو دونه دونه میخونه.
اول a میرسه و کد زیر اجرا میشه:
stringKamel += a
که معادل کد زیر هست:

stringKamel = stringKamel + a

عمل جمع در string ها یعنی کاراکتر ها رو کنار هم قرار دادن. پس مقدار جدید stringKamel میشه مقدار قبلی که خالی بود با کاراکتر a که جوابش میشه a پس الان
stringKamel = a
حالا کاراکتر بعدی میاد که b هست:
stringKamel += b
خب مقدار قبلی stringKamel که a بود و الان با b جمع میشه میشه ab:
stringKamel = ab
بعدش کاراکتر c میاد و مثل قبلی ها با stringKamel جمع میشه که یعنی به انتهاش اضافه میشه پس داریم:
stringKamel = abc
در انتها هم که \n میاد که نشون بده انتهای خط هست که اون رو هم اضافه میکنیم ته stringKamel و در نهایت شرط خط بعد برقرار میشه و کد ادامه پیدا میکنه.

تشکر فراوان از شما مهندس واقعا قشنگ توضیح دادید
درود بر شما
واقعا خوشحالم که استاد بزرگواری چون شما را دارم
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::star2::star2::star2::star2::star2::star2::star2::star2::rose::rose::rose::rose::rose: