مشکل آبمیوه گیری ؟؟

:rainbow:سلام خدمت جناب مهندس و دوستان نماتکی عزیز دستگاه آب میوه گیری اون قسمت که زیر رنده هستش که به شافت موتور وصله
( طبق عکسها ) خورده شده و دچار سایش شده و روی هم چفت و کوپل نمیشود…

ابتدای امر علت این مساله چی بوده و برای رفع عیب راهنمایی بفرمایید سپاس فراوان:rose::rose::rose:

20230611_064620
20230611_064630
20230611_064639
20230611_064646

درود برشما برند دستگاه گاسونیک یا هیوندای هست علت این امر خلاصی زیاد موتور به علت از بین رفتن واشربندی موتور هست یا شل شدن موتور روی جای نصب و نهایتا خوردگی کوپل ۳ساچمه و تیغه کوپل سر محور موتور باید تعویض بشه و تیغه هم کامل تعویض میشه قابل تعمیر نیست ببینید اگه هیوندای هست من نمایندگیشو دارم براتون از شرکت میگیرم اینها چینی هستند و مشابه هم زیاد هستند

2 پسندیده

سلام و درود بر جامعه بزرگ نماتک و اساتید بزرگوار
امکان این هستش که این دستگاه رو براتون ارسال کنم جهت تعمیر؟ دستگاه برای خودمه و تعمیرکار لوازم خانگی نیستم از طرفی تامین لوازم یدکی با کیفیت در این ضمینه تجربیات شما رو میطلبه سپاس فراوان

خیلی هم خوشحال شدم که آموزش جدیدتون در حال ضبطه خدا قوت به شما و تیم قوی نماتک

درود برشما آموزش لباسشویی و ظرفشویی به زودی در اختیارتون قرار میگیره دوره برودت خانگی و تجاری یخچال در حال ظبط هست و برج۶آماده میشه مشکلی نیست فقط چون در حال ظبط دوره هستم اکثرا سر فیلمبرداری هستم و یه مقدار زمان میبره اگه عجله ندارید بفرستید چشم یه پیام بدید آدرس براتون ارسال کنم۰۹۱۲۲۹۳۸۵۴۱

1 پسندیده

سلام خدمت شما استاد بزرگوارم و تیم خوب نماتک
ممنون از شما