عیب یابی سیستمی و رفع آن

با سلام خدمت مهندس برمایون و مهندس محبعلی نژاد
بسته آموزشی مهارتهای کامپیوتری رو خریداری کردم و از توضیحات شما استفاده کردم ولی یه سری مطالب مبتلا به ای مثل تنظیمات مربوط به اینترنت و تعریف یک vp‌n خاص برای کامپیوتر ، ریکاوری کردن کامپیوتر و فلش، باز گرداندن اطلاعات مخفی شده در فلش، رمز گشایی از کامپیوتر در صورت فراموش کردن رمز کامپیوتر،نحوه نصب آنتی ویروس و توضیحات کامل سربرگهای این نرم افزار و نحوه کار کردن با آن، آموزش کامل صفحه بایوس (به عنوان نمونه موردی که برا سیستمم اتفاق افتاد این بود که سیستمم فلش رو نمی خوند بعد متوجه شدیم که تنظیمات مربوط به سربرگ boot صفحه بایوس بهم خورده ) ، در کل ممنونتون میشیم که وقت بیشتری از آموزش رو به آموزش سیستمی کامپیوتر (تشخیص عیب و رفع عیب سیستم) اختصاص بدید که نمونه هایی از اونو خدمتتون عرض کردم و در خواست دیگه ای که ازتون دارم اینه که اگه میشه در مورد مفاهیم مبتلا به کامپیوتری بیشتر توضیح بدید در سری اول آموزش این مطالب رو کمتر دیدم
ممنونتون میشم اگه این مطالب رو در سری دوم آموزش که در حال ضبطه بگنجونید

با عرض سلام خدمت شما جناب روشنفکر عزیز
امیدواریم که مطالب بیان شده در این بسته آموزشی برای شما مفید واقع شده باشه.
مطالب بیان شده در این دوره دقیقا مطابق سرفصل های معتبرترین سایت آموزش ICDL به آدرس زیر طراحی شده است.
https://icdl.org/workforce/icdl-workforce/
ولی برای دوره پیشرفته، مطالبی را که شما فرمودید را هم در نظر میگیریم تا انشالله بتوانیم در این زمینه نیز کمک کمی کرده باشیم.