فراخوانی کتاب خانه در اتمل استودیو

سلام دوست عزیز، من از اتمل استودیو کم استفاده کردم ولی به هر حال یک جا باید داخل برنامه وجود داشته باشه که بتونید این توابع put و … رو به peripheral های میکرو متصل کنید. شما باید بگید که مثلا put باید وصل بشه به USART0 میکروی شما. دنبال این تنظیمات بگردید.

سلام استاد
من دارم از اتمل استودیو استفاده میکنم بنا به دلایلی که با کد ویژن زیاد به نتیجه نرسیدم و دوبار پروگمر خریدم و …
الان سوال بنده اینه تو کد ویژن میشه با کتابخونه stdio راحت کار کرد و گفتید هر شرکت اونو به سبک خودش ویرایش میکنه الان من تو اتمل استودیو این کتابخونه رو فراخوانی میکنم حتی با نوشتن پرینت خودش گزینه میده که پرینت و ای پرینت و… ینی خودش میشناسه اما با این حال من از پرینت و پوت و گت و… تو اتمل استفاده که میکنم تو خروجی تو پاتی چیزی نشون نمیده ایا این کتابخونه تو اتمل کار نکیکنه(البته ارور هم نشون نمیده) یا نه باید یه جور دیگه فراخوانی کنم یا …
ممنون میشم کمی زودتر بهم جواب بدید

من هرچی تو گوگل جستجو کردم چیری نبود ینی مثل کدویژن نیست که راحت یه دونه بزنی putchar(getchar) بلکه تو مثال ها دیدم که از توابع جداگانه استفاده میشه اما اگه اینطوره سوال من اینه پس چرا وقتی میخوای مثلا پوت رو بزنی خودش بهت افر میده .پس ینی مثل کدویژن داره و باید اونطور نوشتع بشه دیگه