مشکل در نرم افزار realTerm

سلام وقت بخیر
جناب مهندس درر نرم افزار realTerm وقتی اردوینو وصل میکنم و میخوام ورودی RX TX بهم وصل کنم برای تست ولی ورودی های عجیب میگیرم
حتی RX TX هم بهم وصل نباشن باز هم این ورودی ها رو میگیرمدر حال پردازش
https://iutbox.iut.ac.ir/index.php/s/k38aC5mDzcCHrpM
: Screenshot (19).png…

سلام جناب قربانی وقت بخیر
فایل تصویر و لینکی که ضمیمه فرمودید به صورت کامل آپلود نشده بوده و شما سوالتون رو ارسال فرمودید.
محبت کنید برای دریافت جواب و راهنمایی بهتر این موارد رو مجدد در ادامه همین سوال بارگذاری کنید و ابتدا اطمینان حاصل کنید که کامل آپلود انجام شده باشه و سپس ارسال بفرمایید.
با تشکر

سلام فایل های تصویر هرچقدر منتظر میمونم ولی اپلود نمیشن و لینک هم خودم با سیستم دیگه چک کردم مشکلی نداشت

سلام
احتمالا به علت کندی اینترنت و حجم بالای تصویر این مشکل داره پیش میاد
محبت کنید از ابزارهای کاهش حجم عکس که به صورت آنلاین و رایگان توی گوگل هستن استفاده کنید و عکستون رو کاهش حجم بدید و لینک رو هم مجدد با فاصله از متن ارسال کنید چون الان بلافاصله بعد از فایل تصویر بهش چسبیده و در فروم قابل باز شدن نیست
این موارد رو از بابت دریافت پاسخ و راهنمایی دقیقتر جناب مهندس بهبویی خدمتتون عرض میکنم.

با کم کردن حجم هم کار نکرد و از یک سایت واسطه مجبور شدم استفاده کنم
خودم هم نمیدونم دلیلش چیه چون قبلا این مشکل رو نداشتم
الان فکر کنم مشکلی ندارد درسته ؟

بله جناب قربانی عکس به درستی آپلود شده
ممنون

سلام و وقت بخیر
با توجه به تصویر شما error دارید که این میتونه نشان دهنده چند مشکل باشه.
1- تنظیمات baudrate یا parity یا packet length یکسان در دو طرف یعنی میکروکنترلر و realterm ندارید.
2- خروجی میکرو به صورت صحیح به usb و کامپیوتر متصل نیست و شما در حال دریافت نویز هستید.