انجام پروژه نمونه انتهای آموزش pdms

سلام جناب دکتر
به چند مورد مشکل رسیدم ممنون میشم راهنمایی کنید
1- بنده دوره رو تا آخر pdms مطالعه کردم.

در پروژه نمونه که در چهار قسمت
ضبط شده گام به گام اومدم منتهی اول ویدیوی سوم که به قسمت beams&column باید بریم نرم افزار اجازه نمیده و پیغام خطا میده( رفتم شبیه پروژه master یک DB مربوط به hvaccata رو کپی کردم و اوردم اول لیست mdb و مشکل حل شد. اما باز هم انواع تیر dinstandard رو در این ماژول ندارم و نمیتونم طراحی کنم.)
لذا مجبور شدم مراحل رو از اول در پروژه master ایجاد کنم و در pipecata کاتالوگ نویسی کنم. لذا سوال اولم اینه چرا دسترسی به موارد فوق رو در همون پروژه ای که ایجاد کردیم نداشتیم.
2- همه موارد رو در master با اسپکی که ساختم پیش بردم ولی در آخرین مراحل برق سیستمم قطع شد و بعد از اینکه مجدد وارد پروژه master شدم شبیه حالت read only است. البته در ماژول طراحی امکان save work دارم ولی در ماژول پاراگن با منو create فقط گزینه کپی ظاهر میشود. لذا الان بنده پروژه master را ندارم.
البته با integrity check متوجه شدم مشکل دیتابیسی نیست که عکس رو ضمیمه میکنم
IMG_20231221_150627

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر

در خصوص سوال اول نیازمند هستین که کل دیتابیس مربوط به پروژه MASTER رو بیارین.
لطفا به ویدئو زیر توجه بفرمایید که من در ادامه برای دوستانی که مشکلی همچون شما رو دارند ضبط کردم:

در خصوص سوال دوم اینکه با توجه به قطع شدن برق شما دچار DEAD USER شدین و باید برین همه یوزرها رو از نرم افزار بیرون بندازین و مجددا وارد بشین برای این کار مراحل زیر رو انجام بدین

image
image
image

عملیات EXPUNGE ALL USER را انجام دهید