ارسال فایل های pdf آموزشی دوره

با سلام خدمت استاد عزیز و همه ی اعضای محترم نماتک. ممنون میشم اگه تمام فایل های pdf دوره رو بفرستید چون برای مرور واقعا لازم هست. در کل از دوره ی خوبتون راضی بودم اما اگه محبت کنید و به روز رسانی هم داشته باشید ممنون میشم

1 پسندیده

با سلام خدمت شما دوست عزیز در چند روز آینده فایل pdf بسته براتون ارسال میشه در خصوص مطالب تکمیلی که شما و برخی از دوستان درخواست داشتند بسته تکمیلی در حال ضبط هست که به زودی در اختیار شما فرار می گیره

سلام استاد عزیز. عذرخواهی میکنم، فرمودید فایل ها رو میفرستم خواستم یادآوری کنم برای ارسال اون. ممنون میشم چون باید مطالعه مجددی داشته باشم اگه فایل آماده باشه خیلی راحتر انجام میشه

سلام جناب مهندس
فایل جزوات از طریق سایت نماتک برای شما ارسال خواهد شد.

عرض سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای مهندس من پارسال دوره رو دیدم و امتحان پایان دوره‌ی آنلاین رو هم پاس شدم الان متوجه شدم فایل های تکمیلی به دوره افزوده شده چطور می تونم دریافت کنم ؟ اون موقع دوره برق صنعتی شامل سی ساعت و اندی بود الان ظاهر به پنجاه و پنج ساعت افزایش پیدا کرده ولی بنده همون سی ساعت آموزش رو دارم ، سپاس گذارم

سلام جناب مهندس لشنی وقت بخیر
بابت این مسئله پیش اومده از شما عذرخواهی میکنیم احتمالا همکاران بنده موفق به برقراری ارتباط با شما برای ارسال لینک بخش تکمیلی آموزش نشدند.
لطف بفرمایید در گفتگو آنلاین سایت به آدرس زیر پیام بفرستید تا همکارانم در واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش پاسخگو بوده و لینک این بخش رو در اختیار شما قرار دهند.
موفق باشید.