کامپایل نشدن برنامه در نرم افزار keil

با سلام خدمت مهندسین عزیز
دوستان من همین اول راه خیلی مشکل برام پیش اومده…طبق آموزش پیش میرم ولی هیچی مثل آموزش روتین پیش نمیره…اروووووورهای مختلف…اول که برنامه کیل جی لینک رو نمیشناخت…با تغییر ورژن این مشکل درست شد…بعد پروگرمر میکرو رو پیدا نمیکرد که با تغذیه خارجی بورد این موضوع هم به خیر گذشت و میکرو شناسایی شد…
الان اصلا برنامه کامپایل نمیشه تا بتونم بریزمش رو میکرو…خدایی دارم خسته میشم از این همه مشکل…
این ارور و میده
Annotation 2023-12-09 210624

1 پسندیده

با سلام
ببینید داخل همین ارور چند راه حل مطرح شده. اول اینکه باید کامپایلر رو چک کنید. دوم اینکه سعی کنید کد رو توسط cube تولید کنید که از استاندارد بودن تنظیمات مطمئن بشید و همون کد تولید شده رو بدون هیچ تغییری یک بار کامپایل کنید.
در ضمن طریقه نصب کردن کامپوننت های مختلف در پکیج توضیح داده شده، میتونید از اون قسمت استفاده کنید.
مورد آخر اینکه در طی یادگیری الکترونیک و برنامه نویسی میکرو باید صبور باشید به دلیل اینکه خیلی مواقع مشکلاتی ایجاد میشه ولی حل هر کدوم از این مشکلات به تجربتون اضافه میکنه. و سعی کنید مشکلاتتون را به زبان انگلیسی جستجو کنید، راه حل های منطقی تری خواهید دید.

1 پسندیده

سلام استاد عزیز
واقعا خوشحالم که دارم آموزش های شمارو دنبال میکنم.ان شاالله هر جا هستید موفق باشید…
استاد من قدم به قدم کارهایی که شما انجام میدید رو انجام میدم ولی واقعا جواب نمیگیرم…اتفاقا 90 درصد سرچهام انگلیسیه…
من کدهام و با کیوب تولید میکنم و با کیل اوپن میکنم،ولی متاسفانه همین اول کار بهم ارور میده…الان یک ماه من رو این قسمت گیر کردم استاد…
تمام کامپوننت هارو هم طبق آموزش شما اضافه کردم .فعلا دارم آموزشتون و دنبال میکنم ولی موفق نشدم عملی تست کنم چون ارور کامپایلر دارم.لطفا کمکم کنید از این مرحله عبور کنم.ممنون

لطف کنید این چند مورد رو اسکرین شات بذارید اینجا که بتونیم مشکل رو میشه پیدا کنیم.
1- ورژن keil
2- از قسمت pack installer روی STMicroelectronics کلیک کنید و pack هایی که نصب هست رو اسکرین شات بگیرید.
3- از منوی project روی options for … کلیک کنید و ار تمام tab های این قسمت اسکرین شات بگیرید

سلام مهندس خوب هستید
مهندس من ویندوز عوض کردم و کلا به مشکل جدیدی برخوردم…موقع نصب پک ها ارور میده و اصلا نصب نمیکنه
Annotation 2024-01-19 191545

با سلام
این مشکل معمولا با استفاده از فیلتر شکن باید حل بشه. متاسفانه خیلی از این سایت ها IP ایران رو بستن.

اگر ورژن 5.38 نصب کنی مشکلت حل میشه

من هم دقیقا این مشکل رو دارم