FQI,FIC for Loop Control

سلام
خوبید آقای مهندس عسگری
من یک سوال در رابطه با سیستم کنترلی و تجمعی FQI داشتم
كه مي تواند FQI سيگنالي به FIC بفرستد يا خير؟؟
چون طبق شكل پيوست ميخواهم روي FIC يك اينترلاك قرار دهم تا شير ON-OFF(XV) را ببندد؟
سوال اين جاست كه آيا مي توان اين كارو انجام داد يا خير
.پردازش: ۲۰۲۳۱۰۱۲_۱۷۳۱۱۸.jpg…

سلام جناب مهندس فرخی
تصویری که ضمیمه این سوال فرمودید به درستی آپلود نشده
مجدد این تصویر رو ارسال بفرمایید تا مدرس بتونن بررسی دقیق تری بر پرسش شما داشته باشن.

با سلام
تصویری در پیوست سوال شما موجود نیست لطف کنید دوباره آپلود کنید
بطور کلی نمایشگر FQI به عنوان یک توتالایزر شناخته میشه که مقدار دبی حجمی رو اندازه میگیره و عمدتا سیستم کنترل رو نمیتونه فعال کنه مگر اینکه به یک FY اینترلاک بشه و سپس FIC & FCV لوپ بشه
پیشنهاد اینه که با نفر ابزار دقیق حتما مشورت بشه و چون بستگی به FEEDER های بیشتری روی FQI خواهد بود که بعضا تعبیه و تهیه آنها بسیار هزینه بر خواهد شد.
با تشکر

سلام
ببخشید اصلا نمیتونم تصویر را برای مهندس عسگری آپلود کنم

سلام مجدد جناب فرخی
محبت بفرمایید در چت آنلاین سایت مشکل تون ارسال بفرمایید که علت این آپلود نشدن چی هست؟
خطایی براتون نمایش داده میشه یا نه؟
تا بتونیم بررسی کنیم و سریعتر رفع کنیم این مشکل رو برای شما
موید باشید

ببخشید پیام خطا نمیده. تقریباً خیلی خیلی طول میکشه یا همیشه در حال آپلود نشون میده ولی متاسفانه فرستاده نمیشه

سلام مجدد جناب فرخی
محبت بفرمایید در چت آنلاین سایت پیام بدهید که بتونیم این مورد رو دقیق تر بررسی کنیم.

سلام
ممکنه این ویدیو رو ببینید
تا مشکل حل شود
2024-01-05_20-03-41.rar (1.2 مگابایت)

سلام آقای مهندس من بالاخره تونستم فیلمش براتون بقرستم
تا بتوانید بهتر پاسخ بدهید
2024-01-05_20-27-07.rar (309.4 کیلوبایت)
و اینکه می خواستم بپرسم که FQIC به غیر از FQI هم داریم.؟؟؟

با سلام
با توجه به شکلی که ارسال کردین باید بگم سیستم کنترل برای FQI که اصطلاحا توتالایزر نامیده میشه برای اندازه گیری دبی حجمی سیال و نمایش آن در اتاق کنرا هستش . هنگامیکه بصورت FQIC بیان میشه سیستم کنترل باید با یک شیر کنترل بخ تنظیک دبی سیال میز اثدام کند که در این صورت نیاز به یک Control Valve هراه با Block & Bleed تعریف گردد.
وجود XV به هنوان یک شیر ON/OFF در بعد از سیستم میترینگ برای فطع و وصل جریان در شرایط EMERGENCY در شطوح سیال HH &LL میباشد