روش نصب لایسنس AVEVA

روش اضافه کردن لایسنس AVEVA را بصورت تصویری آموزش دهید

با سلام

ابتدا پیش نیازهایی که در فایل راهنمای نصب ذکر شده است را نصب کنید و سپس مرحله به مرحله طبق فایل راهنما جلو برید ، در هر قسمتی به مشکل خوردید همینجا مطرح کنید تا راهنمایی کنم.
در صورتیکه کل فرایند نصب برایتان شفاف نیست و در فرایند نصب با مشکل جدی مواجه شده اید با پشتیبانی نماتک مطرح کنید تا در یک زمانی که مشخص می کنیم، نصب نرم افزار در سیستمتون رو بررسی کنم و انشالله مشکل رو برطرف کنیم.

لطفا هر کدام از دوستان در نصب نرم افزار یا پیش نیازهای اون مشکل جدی دارند با پشتیبانی نماتک مطرح کنند که اگر تعداد نفرات زیاد هست یک گروه تشکیل بدیم و مشکلات نصب رو برای همه دوستان با هم حل کنیم.

موفق باشید.

سلام و درود خدمت شما استاد گرامی
بله بنده هم در قسمت تنظیمات sql server مشکل دارم و موفق به باز کردن نرم افزار نشدم
ممنون میشم قسمت ابتدایی نرم افزار آموزش بدید

با سلام

فیلم آموزشی نصب نرم افزار ، راه اندازی لایسنس و نصب SQL Server ضبط شده است پس از تدوین به احتمال زیاد هفته آینده به بسته اضافه شده و در اختیارتون قرار داده خواهد شد.

موفق باشید

با سلام و تشکر. بهترین کاری که می شد برای رفع مشکلات نصب نرم افزار توسط دوستان انجام داد ساخت ویدئو آموزش نصب و راه اندازی بود که گویا زحمت آن را کشیدین. منتظر دریافت و مشاهده ویدئو هستم. ممنون