رسم track در التیوم

2020-04-27/1587987169-878274-image.png
مهندس من ترک که میکشم بعد موس رو روی ترک نگه میدارم روشن نمیشن ترکها که بفهمم کجا ها بهم وصلن.این یعنی ترک وصل نیست؟حتی در قسمت سه بعدی هم شکل ترکها هارو ندارم.

2020-04-28/1588083720-727415-photo-2020-04-28-10-27-38.jpeg
درست فرمودید مهندس.کمی صبر کردم اپلود شد.اینه طبق عکس من مثل شما که توی اموزش ترک میکشید و شکلش میاد من ندارم

سلام مهندس معین.مشکل هایلایت شدن ترک ها وقتی shift رو میگیرم جل شد.مشخصه که کجاها بهم وصله اما در نمای 3D شکل ترک هارو مثل اموزش نشون نمیده
مهندس من چند بار به صورت کپی پیست عکس صفحه دسکتاپ و همچنین سنجاق عکس از هارد سیستمم زیر این متن نتوستم عکس رو بفرستم.نمیدونم مشکل چیه.حتی حجم فایل رو هم کم کردم نشد

شما برنامتون جوری تنظیم شده که solder mask رو با شفافیت ۱۰۰٪ کشیده. می تونید برید و opacity اون رو کم کنید که زیرش هم معلوم بشه. وقتی که داخل شمای 3d هستید، کلید L رو از روی کیبورد فشار بدید و از منویی که باز میشه، تنظیمات solder mask opacity رو جوری تنظیم کنید که یکم شفاف باشه که زیرش هم معلوم بشه.
علاوه بر اینها، اگر در نمای 3d کلید های shift + s رو بزنید، می تونید اون لایه ای که انتخاب کردید رو از زیر solder mask ببینید.

دمت گرم مهندس.یعنی الان که نور نمیده هم وصله؟
و چرا در قسمت 3 بعدی شکل ترک ها نمیاد؟

مهندس سلام.
مهندس معین با اجازه ببخشید جواب میدم چون کار همدیگه سریع راه بیفته شما هم نظارت کنید.
من خودم هم به این مشکل برخوردم اگه shift رو بگیری و روی ترک ها نگهداری روشن میشه وصل شده ها.

ش

بله مهندس.کاملا درست و زیبا شد.ممنون

وقتی که از طریق دکمه choose files یک فایل رو انتخاب می کنید، سیستم همون موقع شروع می کنه به upload کردن عکس. قبل از اینکه گزینه “ارسال پاسخ” رو بزنید، صبر کنید تا عکس آپلود بشه. اگه قبل از اون پاسخ رو ارسال کنید، عکس شما ضمیمه نمیشه.

سلام، مشکل شما حل شد؟
در شمای 3d چونکه solder mask رو هم میکشه، شاید به خاطر اون track ها رو نمی بینید. شاید اگه یک عکس ضمیمه کنید راحت تر بشه مشکل رو پیدا کرد.