کسورات بسته الکترونیک

با توجه به تکراری بودن طرح این موضوع از کاربران مختلف لطفا دقیقا راهنمایی بفرمایید که ابزارها و مواردی که جناب مهندس معین عزیز در طول دوره میفرمایند که در بسته تون هست یا قرار دادیم . دقیقا کجاست ؟

سلام جناب محمدی
ضمن تشکر از اعتماد شما برای خرید آموزش درباره این موضوع یکبار پاسخ کامل و جامعی رو ارسال میکنم که انشاالله این مشکل برای شما و تمام همراهان این آموزش برطرف بشه.

مواردی که مهندس معین در آموزش اعلام میکنند که قرار هست در اختیار مهارتجویان قرار بگیره شامل سه دسته کلی هستند؛ قطعات و لوازم مربوط به پیاده سازی مدارهای تدریس شده، دستورالعمل شیوه گذراندن آموزش و جزوه کامل تدریس که در ادامه هریک از این موارد رو به صورت جداگانه خدمتتون توضیح میدم.

درباره قطعات و لوازمی که برای پیاده سازی مدارها مورد استفاده هستند، در ابتدای شروع به فیلمبرداری آموزش، تصمیم مدرس و مدیریت بر این بود که این تجهیزات در کنار بسته آموزشی برای خریداران ارسال بشه؛ اما بعد از بررسی لیست کامل لوازم مورد نیاز چالش ها و مشکلات متعددی بر سر راه این تصمیم قرار گرفت.
ازجمله اینکه:

  • این قطعات عموما وارداتی هستند و با نرخ دلار هزینه اونها تغییر میکنه و این امر سبب میشه که گاها مهارتجو علاوه بر هزینه آموزش، یک هزینه زیاد دیگری رو برای این قطعات متحمل بشه که در بسیاری از اوقات خود مهارتجو برخی از اونها رو از قبل داره و یا دسترسی به کارگاهی برای گذران کارآموزی داره و یا اینکه نیازی به تهیه یکجای همه قطعات در شروع آموزش نمیبینه.

  • مورد بعدی درباره این قطعات ظرافت و شکنندگی عموم اونهاست که نیاز به نگهداری و انبارداری خیلی دقیقی داره و از عهده تیم نماتک و از اون مهم تر اداره پست در ارسال این قطعات به صورت سالم خارج هست و ممکنه در این صورت مهارتجو هزینه ای رو برای قطعه ای که خراب به دستش رسیده متحمل بشه.

  • در نهایت تصمیم بر این شد که برای تهیه این قطعات یک لیست کامل به همراه لینک دو فروشگاه معتبر که مهندس معین پیش از این به صورت آنلاین از اونها خرید داشتن تهیه بشه و در اختیار مهارتجو قرار داده بشه تا با توجه به نیازهای خودش و کمبود قطعاتی که داره و همینطور براساس هدفی که از تهیه‌ی این آموزش داره، اون ها رو به صورت جداگانه و یا با هم خرید کنه و با استفاده از این لیست میشه به فروشگاه‌های حضوری هم مراجعه کرد و از سلامت قطعات پیش از خرید اطمینان حاصل کرد.

لینک مربوط به معرفی این تجهیزات در صفحه محصول الکترونیک نماتک وجود داره که اینجا هم خدمتتون ارسال میکنم.

موضوع دوم دستورالعمل شیوه گذراندن آموزش هست که ابتدای امر قرار بود به صورت جداگانه در اختیار مهارتجویان قرار داده بشه؛ اما بعد از اتمام ضبط تصمیم بر این شد که ترتیب و پیوستگی مطالب در ویدیوهایی که به دست مهارتجو میرسه به صورت دقیق رعایت بشه تا نیازی به دستورالعمل جداگانه برای دیدن ویدیوها نباشه و کار یادگیری آموزش بسیار ساده تر بشه.
به همین منظور آموزشی که به دست شما و سایر مهارتجویان محترم رسیده به ترتیب کاملا صحیح هست و فقط کافیه که برای کسب مهارت کافی و آموزش کامل، تمامی جلسات را از فصل اول جلسه اول تا اخرین جلسه فصل هفتم به صورت متوالی و بدون جا انداختن یا جا به جا کردن جلسات مشاهده بفرمایید چون مطالب ارائه شده کاملا بهم پیوسته هستند و اگر برای مثال شما فصل دوم را رها کنید و به فصل سوم بروید عملا موضوع خاصی یاد نخواهید گرفت.

برای پروژه های طرح شده در جلسات هم پیشنهاد میکنیم بعد از آموزش دیدن هر جلسه، پروژه همان جلسه را به صورت مستقل و بدون دیدن فیلم راه اندازی کنید، در این صورت خطای یادگیری شما به حداقلی ترین حالت میرسه و در نهایت با اطمینان از یادگیری کامل هر مبحث به مباحث بعدی میروید.

یک سری تمرین هم در طول آموزش گنجانده شده که لازم هست اون ها رو هم در زمان مخصوص خودش انجام بدید و برای چک کردن هر مشکلی که در روند انجام تمرین داشتید، از همین فضای فروم استفاده بفرمایید.

و اما موضوع آخر، مبحث ارسال جزوه کتبی از متن آموزش هست که این جزوه در دست تهیه بود؛ اما با توجه به حجم خروجی آموزش این جزوه بالغ بر 1000 صفحه A4 شد که تقریبا خواندن آن برای مهارتجو کار ساده ای نبوده و از طرفی هیچ ارزش افزوده و نکته جدیدی به دانش خواننده اضافه نمی کرد.

به همین دلیل پیشنهاد بر این شد که برای مرور سریع مطالب تدریس شده در این آموزش، یک فایل خلاصه محتوای تدریس شده در اختیار مهارتجویان قرار داده بشه و هر فرد براساس نیاز خودش از مطالبی که تدریس میشه، جزوه برداری کنه تا هم میزان تسلط به مباحث بیشتر بشه و هم اینکه وقت مهارتجو برای بررسی فایلی با تعداد صفحات زیاد اتلاف نشه.

درحال حاضر باید فایل PDF خلاصه مطالب تدریس شده به همراه فایل ویدیوها در اختیار شما و سایر همراهان این آموزش قرار گرفته باشه، در صورتی که این فایل رو پیدا نکردید و یا در فلش شما موجود نیست، در چت آنلاین سایت پیغام دهید تا همکاران ما اون رو برای شما ارسال کنند.

امیدوارم توضیحات ارائه شده درباره موارد مورد نیاز بسته الکترونیک کفایت داشته باشه.
درصورتیکه بخشی از عرائض بنده واضح نبود بفرمایید تا خدمتتون بیشتر راهنمایی کنم.

موید و منصور باشید