کیفیت بسته الکترونیک نماتک

با تشکر از زحمات شما و تیم نماتک، بنده امروز ۲۴ اردیبهشت، این بسته رو تمام کردم. این بسته نزدیک به یکسال زمان و انرژی من را گرفت. و یکی از جاه طلبانه ترین تصمیمات من بود. واقعا به خودم و به اراده ی خودم تبریک میگم که چنین کار بزرگی رو انجام دادم. با وجود اینکه رشته ی من علوم تربیتی بود، بخوبی از پس این بسته برآمدم و آنرا به پایان رساندم و نزدیک به ۱۶۰۰ صفحه ی آچهار از آن خلاصه نویسی و یادداشت برداری کردم. واقعا طاقت فرسا و زمانبر بود. ازین بسته و محتویات و زحمت جنابعالی واقعا ممنون هستم. من هنوز حتی یک آزمایش رو هم انجام ندادم، چون یادگیری برای من دو مرحله است، مرحله ی اول درک و فهم و مرحله ی دوم تسلط و بخاطرسپاری مطالب می باشد. من مرحله ی اول را طی کردم، ولی مرحله ی تسلط بر کار هنوز مانده است.
در ابتدای بسته نگران این بودم که مطالبش رو نفهمم و یادنگیرم، ولی واقعا تقریبا هیچ نکته ی مبهمی در این آموزش وجود نداشت و خیلی عالی توضیح داده شده است. از شما و تیم نماتک به خاطر این بسته ی فاخر نهایت تشکر را دارم، و امیدوارم این کار را ادامه دهید. و گامی بزرگ در جهت پرورش مهندسان توانمند بردارید.
خدا یارو نگه دارتان

سلام، خیلی خوشحالم که با ما همراه بودید و باعث افتخار ما هست که بسته رو تا انتها دیدید و از مطالب راضی بودید. امیدوارم که در این راه موفق و پایدار باشید.