اضافه کردن دوره برد یخچال

سلام خدمت اساتید گرامی با توجه به اینکه بنده دوره لباسشویی وظرفشویی نماتک و یخچال و پکیج نماتک رو خریداری کردم وهمچنین دوره تعمیرات الکترونیکی نماتک رو هم خریداری کردم انتظارم این هست برای افرادی که دوره تعمیرات الکترونیکی نماتک رو گذراندن و با قطعات وبرد آشنا هستم تا حدودی تعمیرات برد لباسشویی و ظرفشویی و یخچال هم برای افرادی که دوره الکترونیکی نماتک رو گذراندن در داخل بسته یخچال و لباسشویی بزارید چون واقعا ظلم هستش که من بعده خرید این بسته ها دوباره برای برد این دستگاهها هزینه جدا بدم حالا چه ازنماتک چه سایتهای دیگه و با توجه به اینکه درسته دوره تعمیرات الکترونیکی رو گذراندم ولی تعمیر برد این دستگاها روش وقلق های خاص خودش رو داره که ممنون میشم اضافه بشه با توجه به اینکه خوده استاد جداری هم تو بسته گفتن تعمیرات برد هم انجام میدن و برای یخچال باید زیر سه ساعت باشه

واستاد جداری لطف کنن لیست قطعات الکترونیکی که برای تعمیر برد یخچال و فریزر و لباسشویی وظرفشویی لازمه بهمون بدن وتهیه کنیم چون اول اینکه شهرستانم و دوم اینکه مثلا تو برد یخچال استاد جداری خودشون گفتن باید زیر سه ساعت باشه تعمیر واین مستلزم داشتن قطعات الکترونیکی لازم و تکمیل هست با توجه به تجربه خوده اساتید در تعمیر برد این دستگاهها