کد زنی اصولی میانگین گیری سیگنال های آنالوگ

خیلی ممنون

[upl-file uuid=4f82fefc-fc43-40ed-9a9b-ab42b3c411e7 size=589B]9-adc-signal-averaging-my-method.txt[/upl-file] [upl-file uuid=b55a781a-c1db-47b7-861b-a577d5dc6859 size=985B]9-adc-signal-averaging-teacher-method.txt[/upl-file]

سلام.
توی جلسه 8 فصل 2 (درس مربوط به ADC) در اواخر آموزش، کد میانگین گیری سیگنال های آنالوگ را نوشتید (فایل 9_ADC_signal_averaging-teacher_method)، اما زمانی که من می خواستم همین سناریو رو پیاده کنم اون رو به روش دیگه ای انجام دادم (فایل 9_ADC_signal_averaging-my_method)؛ حالا می خواستم بدونم که اصلا روش کد زنی من اصولی هست یا نه؟ اگر هست، کدوم یکی از این روش ها بهینه تر هستند؟ برای کد هایی که قراره تعداد خطوط زیادی داشته باشه کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ و …
پیشاپیش، سپاس!

با سلام،
کد هایی که در طول بسته با هم می زنیم همه برای مقاصد آموزشی بودن و سعی در ماکزیمم کردن performance و مقدار حافظه نشده و با استفاده کردن از مفاهیمی که یاد گرفتیم سعی در تمرین اون مفاهیم داشتیم.
من کد شما رو دیدم. به نظر نمیاد که مشکلی داشته باشه. شما با استفاده نکردن از یک آرایه هم در سرعت کد و هم در مقدار رم مورد استفاده صرفه جویی کردید. از نظر خوانایی هم کدتون از کد مثال بهتره. مفاهیم رو به درستی درک کردید. بهتون تبریک می گم.