تعمیر و عیب یابی برد

با سلام و احترام
میخواستم انتقادی جدی از پکیج نرم افزاری شما بکنم،من قبل از تهیه پکیج الکترونیک از کارشناسان شما استعلام کردم، هم تیم شما در جلسات ابتدایی آموزش مدعی این بود که این آموزش جهت تعمیر و عیب یابی بسیار موثر هست منتهی نه تنها هیچ اشاره ای به نحوه عیب یابی و فلسفه وجودی قطعات متفاوت نشده بلکه متاسفانه اصلا توضیحی هم راجع به خیلی از قطعات که من چند نمونه کوچک رو مثل ترایاک،ماسفت و بسیار بسیار قطعات دیگه و به عنوان مثال میگم،در صورتی که جهت فهم یک برد باید آموزنده این مباحث بدونه این قطعات چیست و اصلا فلسفه وجودی هر کدوم چی هست؟ و در این مورد بسیار بسیار ضعیف عمل کردید متاسفانه

جناب تبریزی سلام

در رابطه با محتوای بسته آموزشی باید عرض کنم خدمتتون که ما برای تمامی آموزش ها فایل سرفصل های آموزش داده شده در هر جلسه رو داخل سایت قرار دادیم تا عزیزان با دید بیشتری نسبت به آنچه در حال تهیه اش هستند، اقدام کنن.
برای بسته الکترونیک این سرفصل ها بیش از 50 صفحه است و لیست تک به تک نکاتی که مهندس در هر جلسه توضیح میدن داخل اون ذکر شده.
این بسته همونطور که از عناوین اصلی 7 فصل اون پیداست بسته آموزشی تعمیرات نیست و قطعا کارشناسانی که با شما صحبت کردند این مورد رو برای شما هم ذکر کرده اند.
و توضیحاتی که ما به همه عزیزانی که به دنبال تعمیرات هستند دادیم این هست که آموزش تعمیرات مبحث گسترده تری هست و لازمه ی ابتدایی اون کار با قطعات هست که توی فصل اول این آموزش به تفضیل به آموزش قطعات پرداخته میشه.

اما عدم توضیح درباره برخی قطعات مثل ترایاک که میفرمایید و یا قطعه های دیگه بنا به دلایلی از دید مدرس این اموزش توی این مباحث ارائه شده جایگاهی نداشته اند و قطعا شما هم با این موضوع موافق هستید که به قدری قطعات الکترونیکی در حال حاضر زیاد هستند که ادعای آموزش تمامی اونها کمی دور از واقعیته و ما هم هرگز این ادعا رو نکردیم.
از طرفی با گسترش علم و تکنولوژی قطعات روی برد بخصوص IC ها به قدری روز به روز متنوع تر و پیچیده تر ارائه میشن که شخص در حال دیدن یه آموزش نمیتونه این ادعا رو بکنه که تمام قطعه های روی یه برد رو کامل میشناسه چون ممکنه با برد جدیدی رو به رو بشه که قطعه کاملا جدیدی روی اون هست.

مهندس معین داخل این آموزش نحوه خوندن دیتاشیت یه قطعه رو به شما یاد میدن تا با دیدن هر قطعه جدیدی روند کار اون و کاربردش در مدار رو بتونید تشخیص بدید.

با تمام این موارد اگر باز هم کارشناسان ما در راهنمایی شما در هنگام خرید از ذکر مثالی استفاده کردند که باعث گمراهی شما شده ما پوزش میخواهیم.

اگر باز هم مساله ای بود ممنون میشم به واتساپ پشتیبانی مجموعه پیام بدید.
09017039329