ارتباط مولتی مستر_عملکرد پروفیباس

با سلام و اترام، ضمن تشکر بابت تدریس خوبتان. بنده به خاطر اینکه PLC ندارم این سوالات برایم پیش آمد. در زمینه ارتباط مولتی مستر سوال داشتم.
سوال اول: اینکه وقتی برای CPU اول می خواهیم پروفیباس تعریف کنیم اسم آن مثلا profibus(1) ظاهر می شود و بعد ماژول را به آن وصل می کنیم. آدرس PLC1 را مثلا 2 و ET را 6 می گذاریم. دقیقا مشابه همین روند برای PLC2 می رویم. در اینجا پروفیباس برای دومی تعریف کنیم می شود اسمش را profibus(2) گذاشت یا نه؟ یعنی اگر دو شبکه مستقل هم باشد مشکلی ندارد ولی اگر می خواهیم با همدیگر شبکه کنیم باید نام پروفیباس یکی باشد؟ می خواستم بدانم این برداشتم درست است؟
سوال دوم: اگر شبکه مستقل باشد پس می توان همان آدرسی که برای ET پی ال سی اول گذاشتیم برای ET پی ال سی دوم هم بگذاریم. چون مستقلا درست است؟
سوال سوم: با توجه به اینکه شبکه کردیم و در کانفیگ مشخص کردیم که از اسلیو دیگری بخواند. سوالم این است که این دستور خواندن در هر سیکل زمانی انجام می شود فارغ از آنکه ما نیاز داشته باشیم. مثلا در مثال شما INb20 را در QB10 قرار دادید که اطلاعات اسلیو دومی را می خواند. حالا اگر ما در کانفیک تعریف کنیم که اطلاعات اسلیو آن یکی را بخوانیم ولی در هیچ جای برنامه از آن استفاده نکنیم آیا این مدام خوانده می شود؟

سلام وقت بخیر
1-اگه اسم ها یکسان نباشند شما نمیتوانید از کابل مشترک استفاده کنید
2-بله
3-بله دائم مثل ورودی خروجی ها خوانده می شود حتی اگر استفاده نشود
موفق باشی