انتخاب دوربین مداربسته چطور است

با سلام و عدض ادب دوربین های لامپی آبا اگر کارت حافظه نداشته باشند فقط آنلاین رید میکنند و تصویری ذخیره نمیکنند؟ و اینکه مثلا مموری ۲۵۶ گیگ چقدر ضبط میکند و چه کیفیتز دارند؟ برای داخل مغازه مناسبه یعنی بعد یک مدت از کار نمی افته با تشکر از جناب مهندس قاضیانی

با سلام وعرض ادب چند سوال دارم که در بسته فرمودین حتما کمک میکنید که بتونیم کارای اول رو انجام بدیم

دوست عزیز اگه دوربین میخای ببندی اگه یکی دوتا میخان وایرلس های محصولات شیائومی رو بگیر کیفیتش قابل قبوله با یه مموری 16 گیگ هم 8 روز بهت میده چرخشو اینام همه امکاناتی داره زیر 2 تومنم قیمتشه

1 پسندیده

واسه خریدنشم ه این سایتا اعتماد نکن سعی کن تو هر شهری هستی نمایندگی های معتبر رو پیدا کنی و حضوری خرید کنی که گارانتی بتونی بگیری و مهمتراز همه شناخته بشی واست پروفایل باز کنن قیمت همکاری بتونی خرید بزنی

1 پسندیده

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما

این نکتم مد نظرت باشه روی لیست قیمتی تخفیف خوب بگیری چون دوربین سود توی خرید خوبه تا اجرت نصب

سلام دوست عزیز ممنون از شما

سلام دوربین های لامپی بدون مموری فقط تصاویر به صورت آنلاین نشان می دهند و ضبطی ندارند.

برای ضبط تصاویر باید مموری داخل دستگاه قرار بگیرد

رم ۲۵۶ گیگ اگر به طور مثال روی دوربین قرار بدهید و دو ساعت بعد اطلاعات نگاه کنید نشان می دهد چقدر مموری مصرف شده و چقدر باقی مانده که معیار خوبی برای کار باشد .‌

کیفیت دوربین وابسته به جنس خریداری شده است

اگر خواستید برای خرید می توانید با من ارتباط داشته باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنم

2 پسندیده

سلام جناب مهندس قاضیانی ممنون از پاسخگویی