کتابخانه آلتیوم دیزاینر

سلام وقت بخیر توی جلسات مربوط به مبحث نرم افزار التیوم یه قطعه ای هست به نام micro usb که پیداش نکردم لطف میکنید راهنمایی بفرماید.و همچنین روی پد که میرم راهنمای قطعات روشن نمیشه ویه قسمت دیگه که شیت که اضافه میکنم error میده دقیقا همه جزییات شبیه همون چیزیه که شما انجام دادید ولی زمان compile کردن error میده و بازدن گزینه دوم درست میشه من اومدم تمام نقشه رو تو یه sheet کشیدم ودرست شد لطفا راهنمای بفرمایید

سلام دوست عزیز، در بعضی نسخه ها برای اینکه بین شیت های مختلف بتونید ارتباط برقرار کنید باید داخل تنظیمات برنامه بشید و گزینه اون رو پیدا کنید و انتخابش کنید. لطفا بگید که از چه نسخه ای استفاده میکنید.
در مورد کتابخانه هم، لطفا برای هر مورد فقط یک بار پست ایجاد کنید. شما برای همین سوال دو پست دیگر هم در فروم ایجاد کردید که باعث میشه پیگیری اونها برای ما سخت بشه.
همونطور که در پاسخ به اونها گفته بودم، من این فایل رو قبلا ارسال کردم ولی مشکلی برای فایل ارسال شده پیش اومده که توسط پشتیبانی در حال بررسی هست. متاسفانه خودم الان دسترسی به اون فایل ندارم که مجدد ارسال کنم.
بهتون پیشنهاد میکنم که در گوگل عبارت زیر رو سرچ کنید:
کتابخانه آلتیوم micro usb

سلام مهندس جان وقت بخیر .باید میبخشید برای ارسال دوباره مطلب من اکانتم دوچار مشکل شده بود.برای کتابخانه هم به سایت snapeda مراجعه کردم مشکل حل شد.ممنون از پیگیری .