ترموستات دستگاه آون توستر

سلام . یک عدد دستگاه آون توستر جهت تعمیر اوردن وقتی دستگاه رو باز کردم با صحنه عجیبی روبرو شدم ترموستات همینجوری داخل دستگاه آویزون بود بعد مورد بعدی ولوم مربوط به تنظیم دمای دستگاه همینجوری بود هیچ چیزی قسمت پشت اون نصب نبود
20220723_191312
20220723_191307
20220723_191324
20220723_191317

با یک پایه رو بدنه نقطه جوش بوده کنده شده ترموستات تنظیم داره و به ولومی وصله

1 پسندیده

من آون توستر نوبل کینگ رو باز کردم و سرویس کردم اما متاسفانە دو رشتە سیمی که وصل میشە بە پریز رو نمیدونم بە کجا وکجا وصل کنم یعنی یکیش بە ترموستات وصل میشە ولی اون یکی رو نمیدونم میشە راهنمایی بکنین

سلام .
تصویری . عکسی . نقشه ای . آپلود کن . تا بهتر راهنمایی شوی توست اساتید . ترموستات به صورت سری در مدار قرار میگیرد. مثلا ترموستات با هیتر سری میشه.
متشکرم

سلام وقت بخیر دوستان یک توستری رو باز کردم کلا ترموستات نداره میخوام ترموستات براش بزارم تو بعضی
از توستر جریان از یک سر به ترموستات وارد و از سر دیگه رو سویچ المنت ها میاد و تو بعضی از توسترا جریان خروجی رو به سر منفی المنت ها وصل کردن لطفا راهنمایی بفرمایید کدوم روش درسته وسیم های که رو ترموستات میاد و خارج میشه رو مشخصا توضیح بدید ممنون

درود نول به یک پایه المنت بالا و یک پایه المنت پائین وصل میشه و فاز وارد کلید تایمر و خروجی اون به ترموستات و خروجی ترموستات به پایه کلید سلکتور و خروجی سلکتور به المنتها متصل میشود

1 پسندیده