رسوب زدایی دستگاه اسپرسو

با سلام دستگاه نوا ۱۴۰ که چندساله در خانه استفاده شده رو لطف بفرمایید چه جور و با چه موادی رسوب زدایی کنیم؟ یعنی نیاز به باز کردن دستگاه داره یا تینکه با مواد بریزیم داخل مخزن و اینکه آیا درکل نیازی هست؟ چون مشکل خاص ظاهری نداره صرفا برای اینکه فقط چند ساله کار میکنه وبرای نگهداری بهتر دستگاه ممنون

درود برشما برای طول عمر دستگاه هر ۶ماه یکبار باید رسوبزدایی شود با جرمگیر های کتری میثاق شیمی انجام بدید

2 پسندیده

با سلام وخداقوت لطف بفرماییددر اسرع وقت پاسخ دهید ممنون

با سلام قدمت آقای جداری عزیز با جرم گیرها چطور رسوب زدایی کنیم؟ محلول رو در مخزن آب بریزیم و دستگاه رو در حالت کار قرار دهیم و چند بار پمپ کار کند؟

درود جرمگیر رو در اب داغ حل کنید تو مخزن اب دستگاه بریزید دستگاه رو روشن کنید و بدون بستن بسکت یا همون مجموعه دسته یک لیوان زیرش قرار بدید و چندبار ازش خروجی بگیرید و بعد یک مرحله هم با آب خالی این کار رو انجام بدید اوکی میشه

3 پسندیده

با سلام و سپاس فراوان از شما استاد گرانقدر

من نزدیک به دو ساله دارم از اسپرسو ساز استفاده می کنم. تا حالا جرمگیری انجام ندادم. با این شرایط که گفتین هر 6 ماه باید این کار انجام بشه، الان باید مراجعه کنم به تعمیرکارش برای سرویس؟ تا الان مشکلی نداشتم توی استفاده

اگر رسوبزدایی نشه مشکل یکباره بروز میکنه و خرابی نمایان میشه سرویس دوره ای برای افزایش طول عمر و خرابی کمتر دستگاه هستش

1 پسندیده