فایلهای اردوینو در دوره جامع الکترونیک

سلام . من دوره الکترونیک ، مبحث اردوینو رو دارم میبینم. فایلهای برنامه اردوینو که در ضمیمه گذاشته شدهاند همه داخلشون یک کد هست. مثلا فایل اردوینو مربوط به چراغ ترافیک، به جای کدهای شمارنده و سون سگمنت ، همون فایل اول که فقط پین مود و های و لو کردن چند پایه بود امده. بقیه فایلها هم همینطور هستند اسمهای متفاوت دارند ولی محتوای آنها همه همان فایل جلسه اول اردوینو است.

سلام سرکار خانم سمیعی وقت بخیر

ضمن سپاس از اعتماد شما برای تهیه آموزش از مجموعه نماتک، ممنون میشم برای دریافت پاسخ های مدرس، از طریق توضیحات آموزش داده شده در کانال تلگرامی اقدام به تبدیل اکانت فرومتون به اکانت طلایی، بفرمایید.

در رابطه با موضوعی که فرمودید مجددا فایل های داخل فلش بررسی شدند، با توجه به مثالی که زدید برای تکراری بودن محتوا ها فکر میکنم هنوز به صورت کامل ویدیوهای فصل دوم رو مشاهده نفرمودید، چون تعدادی از پروژه های جلسات اول این آموزش همگی مکمل هم بوده و دستور کدهای مشابهی که در جلسه قبلی تدریس شده برای تمرین مجدد در پروژه جلسه بعد هم مورد استفاده قرار گرفته و فایل هایی که ارسال شدند همگی کامل و متفاوت هستند.

پیشنهاد میکنم از جلسه ابتدایی این فصل قدم به قدم کدها رو با مدرس پیش برید تا ابهام ایجاد شده براتون برطرف بشه

سلام.ممنون از توضیحتون. من الان تا جلسه هشتم اردوینو دیدم، 3 تا فایل ضمیمه هست که هر 3 تا یک محتوا دارند. فایلهای من اینطوریه. الان مشکلم در کدی است که سون سگمنت رو ران کنه. در فیلم یه تابع به اسم writeto7segment گذاشته شده، که وقتی خودم این برنامه رو مینویسم ، خطا میده که این تابع رو تعریف نکردی. وقتی هم میخوام با برنامه ای که در فیلم گفته میشه چک کنم، چون محتوای فایل ضمیمه درست نیست، نمیتونم

خواهش میکنم انجام وظیفه است

من یکبار اینجا فایل ها رو براتون ارسال میکنم

لطفا این فایل ها رو هم چک بفرمایید و در نهایت کدی که مشکل داره رو اینجا لطفا کپی پیست بفرمایید تا بتونیم دقیق تر مشکل رو بررسی کنیم

Files.rar (19.0 کیلوبایت)