منبع تغذیه سوئیچینگ

سلام استاد معین والا من حقیقتش الان نحوه ی تست قطعات رو میدونم ولی همین طور که خودتون بهتر میدونید برای تعمیر بردشناخت قطعات کافی نیست کافی نیست مثلا تو منبع تغذیه سوییچینگ ۲۲۰ ورودی و دنبال میکنم تا بعده پل دیود وخازن ولت میتونم بگیرم ولی خروجی آیسی سوییچینگ و ماسفت سویچینگ رو نمیدونم چه طوری اندازه گیری کنم متاسفانه تو بسته هم حداقل تو مبحث منبع تغذیه سوییچینگ کار با منبع تغذیه روشن و تست و ولتاژ گیری و فرکانس گیری نقطه به نقطه آموزش داده نشد من خواهشم اینه ما که تو این بسته کار عملی در اجرا روی هیچ برد روشن دستگاهی که نقطه به نقطه از ابتدا تا انتها ولتاژ گیری و فرکانس گیری انجام بشه ندیدیم حداقل تو مبحث منبع تغذیه سوییچینگ که خودتون میفرمایید انقدر مهمه فیلم تکمیلی منتشر کنید چندتا منبع تغذیه سوییچینگ روشن باشه واز ابتدا ولتاژ گیری نقطه به نقطه تا پایان و بعد دیدن فرکانس وولتاژ آیسی سوییچینگ و خروجی ماسفت روی و ورودی وخروجی ترانس روی مولتی متر و اسیلوسکوپ شرح داده باشه که واقعا قابل درک باشه از بس تو اینترنت مطالب مختلف خوندم وفیلمهای مختلف کلافه شدم واقعا قبلا هم خودتون فرمودین اضافه میکنیم خواهشا پیگیر باشید به صورت آموزش تکمیلی اضافه بشه انقدر منبع تغذیه حداقل گنگ نباشه و بتونیم حداقل یه منبع تغذیه رو دیگه تعمیر و تحلیل کنیم چون اگه بخوایم تک تک قطعاتو تست کنیم هم وقت خودمون وهم بردو به فنا میدیم

سلام دوست عزیز، با توجه به اینکه برای این مطلب شما دو تا دست ساختید، من پاسخ شما رو در پست دوم میدم.
لینکش رو میذارم اینجا برای بقیه دوستان:

ممنون