پاسخگویی در فروم نماتک

با سلام بنده سوالی پرسیدم از جناب معین ولی در فروم اصلا نمایش داده نشده حال خواستم بررسی بشه که مشکل کجاست و اینکه سوال شخصا به فروم مهندس معین میشه ارسال کرد؟ یعنی عمومی نباشه

همراه گرامی سلام
ممنون میشم توضیحات بیشتری ارائه کنید که در چه بخشی سوال مطرح کردید اما نمایش داده نشده؟
آیا از ایجاد موضوع جدید در فروم اطمینان خاطر دارید؟ گاها ممکنه بخاطر سرعت اینترنت شما دکمه ارسال رو زده و صفحه رو ببندید ولی مطلب تون ارسال نشه.

برای ارسال سوالات هم به صورت عمومی در فروم میسر هست به دلایل متعددی مثل اینکه ممکن هست سوال شما برای سایر عزیزان که در فروم در حال جستجو هستند هم باشه و در این صورت پاسخی که مدرس دادند نیاز هست برای همه نمایش داده بشه.

مورد بعدی اینکه اگر بسته آموزشی مهندس معین رو تهیه فرمودید طبق آموزش داده شده در کانال تلگرامی زیر اقدام به دریافت برچسب مشتری بفرمایید تا مدرس پاسخگوی سوالاتتون باشند.

https://t.me/+SZuqxg9kdXKT0Z9p

سلام ممنون از شما

سلام دوست عزیز، من الان چک کردم دیدم که سوال شما به صورت پیام شخصی برای من ارسال شده. لطفا سوال خودتون رو در همین فروم به صورت عمومی منتشر کنید و برای اینکه من سوال رو ببینم، در دسته بندی الکترونیک و یا تعمیرات الکترونیک قرارشون بدید. با تشکر.

با سلام خدمت استاد عزیز مرسی حتما