وصل نشدن میکرو کنترلر به پروگرامر

سلام مهندس

نرم افزار utility اتصال میزنم برد آموزشی STM32F030F4 به پروگرامر وصل نمیشه مشکل از کجاست؟

ی نکته ای دیگه ای هم که هست داخل بسته نرم افزار کیوب که شما گذاشتید با اون که داخل آموزش هست فرق میکنه

سلام دوست عزیز، معمولا روی بردهای آموزشی یک سری dip switch وجود داره که باید طبق کاتالوگ خود برد اونها رو تنظیم کنید تا درست به کامپیوتر وصل بشه. از چه پروگرمری استفاده میکنید؟
در مورد سوال دوم: نرم افزارهای کاربردی به مرور زمان توسط شرکت سازنده اونها به روز رسانی میشن و احتمالا نسخه ای که داخل بسته هست، نسخه جدیدتری نسبت به ویدیو ها داره ولی معمولا کارکرد اون همون هست. پیشنهاد میکنم همیشه از آخرین نسخه ها استفاده کنید.

از پروگرامر st-Link/v2

در مورد نرم افزار درست میفرماید. اما محیط نرم افزار

عوض میشه مثال شما میفرماید برای فلان کار داخل tools

برید گزینه دوم بزنید و اگر گزینه دوم نرم افزار ما با مال شما

فرق بکنه و به دلیل تجربه کم خود من دیگه نمیدونم چیکار

کنم
و نرم افزار التیوم دیزاینر به دلایلی مجبور شدم با ورژن

18,1,7 کار کنم محیط ورژن18,1,7 با. ورژن14 فرق زیادی دارن

IMG_۲۰۲۲۰۴۱۰_۱۵۰۶۲۰

پایه ها رو به چه صورتی به میکرو وصل میکنید؟ عکس از برد آموزشی هم میتونید ارسال کنید؟
تا حالا از این پروگرمر تونستید استفاده کنید؟

نه تا حالا از پروگرامر استفاده نکردم

IMG_۲۰۲۲۰۴۱۷_۰۱۳۵۲۶
IMG_۲۰۲۲۰۴۱۷_۰۱۲۷۰۳

دوست عزیز به نظر میاد که اتصالات درست هستن. اون جامپر روی برد برای چه منظوری هست؟ به نظرم اول با مولتی متر چک کنید که آیا وقتی ولتاژ vcc و gnd رو به برد اعمال میکنید، به میکرو ولتاژ میرسه؟
اگر میکرو داره روشن میشه، میشه به پروگرمر و یا درایور اون شک کرد. آیا دسترسی به پروگرمر دیگه ای دارید که از سلامت بردتون مطمئن بشید؟