ارسال پرسش در گروههای دیگر

با سلام درود
دو سوال داشتم
1 - بنده از دانش آمزان دوره تعمیرات الکترونیک هستم ، اما از آنجاییکه تعمیرات الکترونیک و تعمیرات لوازم خانگی بسیار به هم نزدیک هستن ، از استاد تعمیر لوازم خانگی درخواست کردم که نقشه ی تابلو برق استفاده شده در دوره ی خودشان را برای من ارسال کنند که ایشون فرمودند که از پشتیبانی پیگیری کنم . اگه امکان داره و شما در اختیار دارید لطفا برای من ارسال فرمایید .
2 - کلا آیا امکان طرح سوال در گروه های دیگر امکان پذیر است ؟
با تشکر

سلام جناب مهندس وقت بخیر
با عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
از آنجاییکه شما سوال خودتون رو بدون انتخاب دسته بندی ارسال فرمودید این پیام در بخش موضوعات آموزشی نمایش داده نشده.
لطفا در ابتدا برای طرح سوالات توجه به دسته بندی مربوطه داشته باشید و اگر مبحثی مرتبط با اموزش ها نیست لطفا در دسته بندی سایر مباحث اون رو قرار بدید

مورد بعد اینکه برای دریافت برچسب مشتری برای آموزشی که تهیه فرمودید اقدام به طلایی کردن اکانت مطابق آموزش های داده شده در کانال تلگرامی به لینک زیر بفرمایید.

نقشه تابلو برقی که مهندس جداری تدریس فرمودن هم داخل همین کانال پشتیبانی قرار داده شده.

و در مورد سوال دومتون هم باید عرض کنم پرسش و پاسخ در تمامی حوزه ها برای همه بزرگواران همراه سایت نماتک آزاد هست و هر عزیزی میتونن پاسخگوی به سوالات سایر همراهان باشن
اما طبق مقررات مجموعه تنها مدرسی موظف به پاسخگویی سریع تمام سوالات هستند که شما بسته آموزشی ایشون رو تهیه فرمودید، سایر مدرسین هم در صورتی که زمان کافی داشته باشند حتما راهنمایی لازم رو خواهند داشت.

موید باشید.

لینک کانال: https://t.me/+SZuqxg9kdXKT0Z9p

ممنون از لطفتون