لپتاپ مناسب برای همه کار

سلام مهندس من یه سوال خدمت شما داشتم من تو کار اتوماسیون و برنامه نویسی و نقشه کشی و سه بعدی و سالید ورک و … و تا آینده شاید بیشتر هستم و به شدت نیاز به یک لپتاپ پرسرعت و عالی هستم حدود ۳۵ تا ۳۸ میلیون هم میتونم هزینه کنم در ضمن من کارم داخل صنعت هست و د حد امکان کمی لازم هست که استحکام و محکم باشه و کمی ضد گرد و غبار و با این چیز ها خراب نشه لطفا راهنمایی کنید که چه چیز هایی رو باید مد نظر قرار بدم و چه رم و گرافیک و سی پی یو یا با چه برند و اطلاعاتی لازم دارم لطفا راهنماییی کنید .تشکر

درضمن شما چه برند یا مدل خاصی از لبتاب رو پیشنهاد میدید ایسوز یا ایسر یا…

و یک مدل ایسر نیترو ۵ هست کا اطلاعات بالایی داره نسبت به رقیب هاش نظر شما چیه؟؟؟

یا لبتاب گیمینگ tufایسوز که اون هم خوبه ولی اختلاف زیادی در اطلاعات نسبت به لپتاپ ایسر که گفتم داره

یا شما چه چیزی رو پیشنهاد میدید لطفا راهنمایی کنید که خیلی به راهنمایی تون نیاز دارم:pray::pray:

سلام به شما دوست گرامی.بین مدل انتخابی سری نیترو و tuf بنده نیترو را پیشنهاد میکنم چون به هیچ وجه تا حالا ازش خرابی ندیدم.در رابطه با استحکام هر دو دستگاه سری گیمینگ هستن و تا حدی مقاومت لازم در برابر گرما و گردو غبارو دارند

2 پسندیده

سلام ولی مهندس جان من تو تحقیق هام فهمیدم بدنه و کولینگ ضعیف داره مهم تر از همه این هست که استاندارد و تست نظامی نداره در حالی tuf ها این تست را دارند و تو تحقیق هام فهمیدم بدنه خوبی داره و کولینگ خیلی خوب که اصلا زیاد داغ نمیکنه حالا به نظر شما با این حرف ها نظر شما چیه و یه چیز دیگه نظر شما با زفیروس چیه ؟؟؟

وشاید به احتمال زیاد به علت این هست این لبتاب به تازگی به علت گرانی دارن خریداری میکنن و تعداد زیادی هنوز نیست که خرابی داشته باشه نسبت به ایسوز که سال هاست که عرضه شده و فروش رفته